OGŁOSZENIA PARAFIALNE
XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 06.08.2017 R.
ŚWIETO PRZEMIENIA PANSKIEGO

       Bóg zapłać za ofiary składane w ostatnim miesiącu na nowe ogrzewanie 7 850 zł. i 100 € zł. W następną niedzielę, drugą miesiąca, składka inwestycyjna przeznaczona na ten sam cel.

     Od poniedziałku zaczną się prace w wschodniej części naszego kościoła. Prace będą trwały do połowy października i na ten czas przygotować się trzeba na nieco niedogodności w korzystaniu z kościoła. Zamknięte będą prawe drzwi boczne patrząc od wejścia na ołtarz i prawe drzwi wejścia głównego. Będzie oddzielona z użytku nawa boczna. Do czasu zakończenia prac nie będzie codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu. Na nabożeństwa wieczorne prosimy nie przychodzić wcześniej niż 15 minut przed rozpoczęciem ze względu na konieczność sprzątania.
Będzie do zabrania gruz z dotychczasowej posadzki – jeśli ktoś chciałaby go zabrać proszę to zgłosić dzisiaj lub jutro.

W tym tygodniu w liturgii

We wtorek Msza św. wieczorna o bł. Romanie Sitko. Pół godziny przed Mszą św. modlitwa za Jego wstawiennictwem –można przygotować intencje.
W  środę o 1730 Nowenna Nieustająca, a na wieczornej Mszy świętej ofiary na potrzeby Caritas.
W piątek po 1730 modlitwa do Miłosierdzia Bożego.

W liturgii tygodnia: we wtorek św. Dominika – prezbitera, w środę św. Teresy Benedykty – patronki Europy, we czwartek św. Wawrzyńca męczennika, wpiątek św. Klary – dziewicy.

Od dzisiejszej niedzieli można się zapisywać na pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę na dzień zakończenia Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej w dniu 25 sierpnia. Zapisy w zakrystii lub w kancelarii

Miłosiernemu Bogu polećmy wszystkich zmarłych powierzonych w wypominkach i zmarłych z naszych rodzin: Dobry Jezu, a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone