APEL – Troszczcie się o Najświętszy Sakrament !!!

Bł. Maria Kandyda od Eucharystii (Maria Barba 1884 – 1949) napisała : Cyt.”Myślą i sercem rozpoczęłam nawiedzać Jezusa w tabernakulum w ciągu dnia, a także nocą. Adorowałam go we wszystkich świątyniach świata, w tych zwłaszcza, w których pozostawał najbardziej zapomniany.”

W dzisiejszym zabieganym świecie, gdzie nie ma miejsca już na chwile dla Pana Boga zaczynamy odsuwać się powoli od Kościoła. A przecież Pan Jezus zostawił się dla Ciebie i dla mnie w Najświętszym Sakramencie by być bliżej Ciebie i byś mógł do Niego przychodzić w ciągu dnia do naszego kościoła. On tak bardzo kocha Cię, aż do szaleństwa i jest zawsze gotowy Cię wysłuchać i nigdy nie pozwala odejść bez pocieszenia, łaski , Jego Pokoju i Miłości. Ciągle czeka. Jednak nasz kościół zwłaszcza w ciągu dnia często jest pusty. Nie ma kto adorować i kochać Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Serce Jezusa goreje z Miłości do Ciebie i czeka codziennie na Ciebie z utęsknieniem w Kaplicy Adoracji. Możesz wstąpić choć na chwilę do Pana Jezusa w ciągu dnia, choćby przechodząc czy idąc na zakupy. Ale możesz pokazać jak kochać Pana Jezusa i znaleźć stałe miejsce na modlitwę w ciągu tygodnia od poniedziałku do soboty w godzinach od 7.30 do 17.55. Jeśli kochasz Pana Jezusa znajdziesz czas na modlitwę. Za 30 minut pobożnej adoracji Najświętszego Sakramentu można zyskać odpust zupełny.

Podczas nabożeństwa czterdziestogodzinnego będzie możliwość zapisania się na adorację wieczystą, jak również możesz to uczynić zgłaszając to w kancelarii parafialnej lub na e-mail: adoracjanspj@gmail.com. Możesz zgłosić czas adoracji na godzinę , lub pół godziny , w stałej porze. Chrystus Czeka na Ciebie !!!

Komentowanie jest wyłączone