II Niedziela po Narodzeniu Pańskim, 3 stycznia A. D. 2021

W dniach od 27 do 31 grudnia, czyli od Ndz Św. Rodziny do ostatniego dnia Starego Roku, na wszystkich Mszach św. modliliśmy się za parafian – o bł. Boże dla rodzin, mieszkań i domów. Jeden z kapłanów ofiarował Mszę św. w int. rodzin, które uczestniczyły w obrzędzie błogosławieństwa. Pragniemy serdecznie podziękować za wspólną modlitwę w naszej świątyni Serca Bożego, która była – według decyzji Ks. Bpa Ordynariusza – tegoroczną formą „kolędy” (wizyty duszp.). Trwamy we wspólnej modlitwie i zapraszamy do naszej świątyni, zarówno na Msze św. i nabożeństwa, jak również na adorację Najśw. Sakramentu w pięknej scenerii stajenki betlejemskiej i bożonarodzeniowej dekoracji w dni powszednie w godz. 7.30 – 17.30.

We wt o 17.30 zapraszamy na cotygodniowe naboż. do Bł. Romana Sitki.

W śr urocz. Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze św. wg porządku niedzielnego. Jest to święto obowiązkowe. Podczas każdej Mszy św. poświęcenie przyniesionych ze sobą złota, kadzidła i mirry. W ten dzień o 17.30 Nowenna do MBNP.

W I-szy czw o 17.30 naboż. w int. nowych i świętych powołań do służby Bożej, które poprowadzą siostry zakonne, a po Mszy św. o 18.00 Godzina Święta i adoracja w ciszy do 21.00.

W pt o 17.30 naboż. do Miłosierdzia Bożego.

Za tydzień w ndz będziemy przezywać święto Chrztu Pańskiego. W tym dniu składka na cele inwestycyjne w parafii. Nie będzie dnia skupienia dla narzeczonych.

Najbliższe 2 tyg. to czas ferii szk. dla dzieci i młodzieży. Módlmy się o bł. Boże dla nich i bezpieczny wypoczynek.

Miłosiernemu Bogu polećmy zmarłych powierzanych w wyp. rocznych oraz zmarłych w ost. tyg.: + Marię Pinas, + Krystynę Półkoszek i + Krystynę Baran. Dobry Jezu, a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone