Niedziela Chrztu Pańskiego – 10 stycznia A.D. 2021

Bóg zapłać za złożone dziś ofiary na tacę na cele inwestycyjne w parafii. Dziękujemy indywidualnym ofiarodawcom za składane ofiary na potrzeby kościoła, m. in. na ogrzewanie naszej świątyni.

Trwamy we wspólnej modlitwie i uwielbianiu Pana Boga, m. in. poprzez śpiew kolęd, tak bardzo bogatych w teologiczne i związane z naszym życiem treści. Zapraszamy do naszej świątyni, zarówno na wspólne Msze św. i nabożeństwa, jak również na adorację Najśw. Sakramentu w pięknej scenerii stajenki betlejemskiej i bożonarodzeniowej dekoracji w dni powszednie w godz. 7.30 – 17.30.

We wt o 17.30 cotyg. nab. do Bł. Romana Sitki, a w śr Nowenna do MBNP.

W środę po Mszy św. o 18.00 adoracja Pana Jezusa Eucharystycznego.

W czw zapraszamy na nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała. Rozpoczęcie Koronką do Bożego Miłosierdzia o 17.30, następnie Msza św. z homilią, świadectwo uzdrowienia pani doktor, adoracja i uwielbienie Chrystusa w Eucharystii oraz egzorcyzm wody, soli i oleju. Zakończenie ok. 20.00 Apelem Jasnogórskim.

W pt o 17.30 nab. do Miłosierdzia Bożego.

Miłosiernemu Bogu polećmy zmarłych powierzanych w wypominkach rocznych oraz zmarłych w ost. tyg.: + Tadeusza Kopacza i Krystynę Stempak-Rybniewską. Dobry Jezu, a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone