OGŁOSZENIA – 13.05.2018 r. Wniebowstąpienie Pańskie

 

OGŁOSZENIA – 13.05.2018 r.
Wniebowstąpienie Pańskie

    Bóg zapłać za ofiary składane dziś na nowe ogrzewanie i posadzkę.

    Dzisiaj na Mszy o 1130 rocznica pierwszej komunii dzieci, które przystąpiły do Komunii przed rokiem.

    W liturgii tygodnia: w poniedziałek święto św. Macieja Apostoła, we środę wspomnienie św. Andrzeja Boboli – w tym dniu polecamy Waszym modlitwom naszego Biskupa w dniu Jego Imienin, w piątek wsp. św. Stanisława Papczyńskiego.

    Zachęcamy do uczestnictwa w Nowennie przed Zesłaniem Ducha Świętego i Nabożeństwach majowych odprawianych codziennie o godz. 1730.

    W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Uroczystość ta kończy okres wielkanocny i czas Komunii Wielkanocnej. Osoby, które nie przystąpiły do komunii wielkanocnej zobowiązane są w sumieniu do wypełnienia duchowego obowiązku zgodnie z Przykazaniami.

    W sąsiedniej parafii, w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej rozpoczyna się dziś tygodniowy odpust. Nasza parafia zaproszona jest do udziału wraz z Rycerstwem Niepokalanej w sobotę na 1800.

    Spotkanie członków Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa we czwartek po Mszy świętej wieczornej.

    Odnowa w Duchu Świętym zachęca do udziału w Czuwaniu w Częstochowie w sobotę 19 maja – wyjazd autokarem w tym dniu o godz. 500, zapisy na spotkaniach grupy, a także w kancelarii parafialnej.

    Polećmy miłosiernemu Bogu wszystkich zmarłych powierzonych w wypominkach i zmarłą ostatnio + Annę Nowak: Dobry Jezu, a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone