OGŁOSZENIA – 14.05.2017 r. – V Niedz. Wlk.

OGŁOSZENIA – 14.05.2017 r.

V Niedz. Wlk.

Bóg zapłać za ofiary składane dziś na nowe ogrzewanie. Dziękujemy też rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za  złożoną ofiarę.

Dzisiaj na Mszy o 1130 rocznica pierwszej komunii dzieci, które przystąpiły do Komunii przed rokiem.

W liturgii tygodnia: we wtorek wspomnienie św. Andrzeja Boboli – w tym dniu polecamy Waszym modlitwom naszego Biskupa, któremu św. Andrzej Bobola patronuje, we czwartek wspomnienie św. Stanisława Papczyńskiego.

 

Zachęcamy do uczestnictwa w Nabożeństwach majowych odprawianych codziennie o godz. 1730.

W najbliższy czwartek dzieci z Przedszkola nr 8 zapraszają po Mszy wieczornej na krótkie przedstawienie z okazji urodzin św. Jana Pawła II. Ich występ odbędzie się w kościele.

Młodzież klas II Gimnazjum zapraszamy na spotkanie liturgiczne w związku z przygotowaniem do sakramentu bierzmowania w najbliższy piątek o 1900.

Rycerstwo Niepokalanej zaprasza na adorację z okazji 100-nej rocznicy powstania, we wtorek o 1630, natomiast spotkanie Rycerstwa odbędzie się we środę po Mszy wieczornej w budynku katechetycznym.

Członków Rady Parafialnej zapraszamy na spotkanie we czwartek po Mszy wieczornej. Spotkanie odbędzie się na plebani.

Odnowa w Duchu Świętym zachęca do udziału w Czuwaniu w Częstochowie w sobotę 20 maja – wyjazd autokarem w tym dniu o godz. 500, zapisy na spotkaniach grupy, a także w kancelarii parafialnej.

Polećmy miłosiernemu Bogu wszystkich zmarłych powierzonych w wypominkach i zmarłych z naszych rodzin: …..  : Dobry Jezu, a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone