OGŁOSZENIA – 22.04.2018 r. IV Niedz. Wlk. –DOBREGO PASTERZA

     Niedzielą Dobrego Pasterza rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Powołania w Kościele. Bóg zapłać za ofiary składane dziś na Seminarium.

      Rozpoczęty V Synod naszej diecezji przechodzi teraz w etap właściwej pracy. Parafialny Zespół Synodalny zgodnie z Dekretem Ks. Biskupa tworzą; kapłani pracujący w parafii, przedstawiciele Instytutów życia konsekrowanego, Nadzwyczajni Szafarze Komunii Świętej, Katecheci, członkowie Parafialnej Rady Duszpasterskiej, przedstawiciele grup religijnych działających w parafii, reprezentanci innych osób i instytucji działających w parafii. Pierwsze spotkanie całego Parafialnego Zespołu Synodalnego odbędzie się w maju, gdy nadejdą pierwsze materiały będące podstawą do dyskusji synodalnej zespołu.

     W liturgii tygodnia obchodzimy jutro Uroczystość św. Wojciecha – głównego patrona Polski.

     W najbliższą sobotę Nabożeństwo za wstawiennictwem św. Ojca Pio – rozpoczęcie Mszą świętą o 18.00, a po niej modlitwy za wstawiennictwem Świętego.
     Również w sobotę organizowany jest wyjazd z naszej parafii do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Chorzelowie. Wyjazd o godz. 8.00 z ul. Granicznej. Zapisy pod numerem podanym w Gablocie Rycerstwa Niepokalanej.

     Katolicka Szkoła Podstawowa na ul. Warzywnej w Tarnowie zaprasza rodziców i dzieci na dzień otwarty we czwartek 26 kwietnia w godz. od 15.00 do 18.00.

     Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej, gdzie znajdziemy wiele materiałów dotyczących bieżących wydarzeń religijnych i społecznych.

     Polećmy miłosiernemu Bogu wszystkich zmarłych powierzonych w wypominkach i zmarłą w ostatnim czasie: + Maria Litwora: Dobry Jezu, a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone