OGŁOSZENIA – 29.04.2018 r. V Niedz. Wlk.

       W przyszłą niedzielę podczas Mszy Świętej o godz. 11.30 Pierwsza Komunia Święta dzieci z klas III. Prosimy osoby nie związane z uroczystością , aby pozostawić miejsca siedzące dla rodziców dzieci i ich najbliższych. Spowiedź dzieci, które mają przystąpić do I Komunii świętej i ich rodziców będzie w sobotę o godz. 11.00.
Po Mszy św. o godz. 7.00 w przyszła niedzielę zmiana Tajemnic Różańcowych.

W tym tygodniu:

      Jutro o 17.30 rozpoczynamy Nabożeństwa Majowe. Zachęcamy do codziennego udziału w tych nabożeństwach odprawianych codziennie w kościele, do śpiewania litanii przy kapliczkach lub wspólnego odmawiania Litanii Loretańskiej w rodzinach.

      We czwartek obchodzimy Uroczystość NMP Królowej Polski i Święto Konstytucji 3 Maja. W naszych modlitwach polecajmy Bogu nasza Ojczyznę. Porządek Mszy św. 3-go maja taki jak w niedzielę. O godz. 18.00 Msza św. w int. OSP Tarnów-Rzędzin z okazji wspomnienia św. Floriana – patrona strażaków.

      W I piątek maja Msze wotywne o Sercu Pana Jezusa o 7.00 i 18.00 – kazanie tylko na Mszy o 7.00.
      W I sobotę maja – o godz. 17.00 zapraszamy na Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi z modlitwą różańcową. Litanię Loretańską odśpiewamy ok godz. 17.45.
Spowiedź w piątek od 16.30. Do chorych udamy się w sobotę od godz. 8.00.

      Kancelaria w tym tygodniu czynna tylko w poniedziałek i środę.

     W przyszłą niedzielę w Skrzyszowie odpust ku czci św. Stanisława Biskupa i męczennika – suma odpustowa o godz. 11.00.

      Polećmy miłosiernemu Bogu wszystkich zmarłych powierzonych w wypominkach i zmarłych w ostatnim czasie: Stanisław Mendel, Zofia Górecka, Kamil Wzorek, Andrzej Pyrek, Izabela Bendzera: Dobry Jezu, a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone