OGŁOSZENIA – 5.05.2019 r. III Niedz. Wlk.

 

OGŁOSZENIA – 5.05.2019 r.
III Niedz. Wlk.

 

Dzisiaj podczas Mszy Świętej o godz. 1130 Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej – przystępuje 32 dzieci. Od poniedziałku do soboty dzieci pierwszokomunijne będą przeżywały Biały Tydzień.

W liturgii tygodnia: jutro świętych apostołów Filipa i Jakuba, we środę Uroczystość św. Stanisława Biskupa i męczennika – patrona Polski i diecezji.
W środę Nowenna do M. B. Nieust. Pomocy w połączeniu z Nabożeństwem majowym. Składka na Mszy wieczornej we środę do dyspozycji parafialnej Caritas. Zachęcamy do codziennego udziału w Nabożeństwach Majowych o godz. 1730.

W następną niedzielę na Mszy św. o godz. 1130 dzieci z klas IV będą przeżywać rocznicę Pierwszej Komunii świętej. Spowiedź dla dzieci przygotowujących się do rocznicy, codziennie w czasie wieczornych Mszy św.

Bóg zapłać za indywidualne ofiary złożone w ostatnim miesiącu. Przyszła niedziela jest Niedzielą Dobrego Pasterza – Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Składka przeznaczona będzie na Seminarium Duchowne w Tarnowie. Składka na nowe ogrzewanie i posadzkę będzie w tym miesiącu w trzecią niedzielę.

Odnowa w Duchu Świętym zachęca do udziału w Czuwaniu w Częstochowie w dn. 18 maja – wyjazd autokarem w tym dniu o godz. 500, zapisy na spotkaniach grupy, a także w kancelarii parafialnej – koszt 50 zł.

Polećmy miłosiernemu Bogu wszystkich zmarłych powierzonych w wypominkach i zmarłych w ostatnim czasie: Leon Porosło, Ryszard Szczodrak, Antoni Stańczyk, Maria Nowak, Irena Muciek: Dobry Jezu, a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone