OGŁOSZENIA – 6.05.2018 r. VI Niedz. Wlk.

                                                       OGŁOSZENIA – 6.05.2018 r.
                                                                  VI Niedz. Wlk.

      Dzisiaj podczas Mszy Świętej o godz. 1130 Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej – przystępuje 28 dzieci. Od poniedziałku do soboty dzieci pierwszokomunijne będą przeżywały Biały Tydzień.

      W liturgii tygodnia: we wtorek Uroczystość św. Stanisława Biskupa i męczennika – patrona Polski i diecezji.
W środę Nowenna do M. B. Nieust. Pomocy w połączeniu z Nabożeństwem majowym. Składka na Mszy wieczornej we środę do dyspozycji parafialnej Caritas. Zachęcamy do codziennego udziału w Nabożeństwach Majowych o godz. 1730.
W piątek rozpoczniemy Nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego, natomiast w najbliższą niedzielę przeżywamy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
W następną niedzielę na Mszy św. o godz. 1130 dzieci z klas III będą przeżywać rocznicę Pierwszej Komunii świętej. Spowiedź dla dzieci przygotowujących się do rocznicy, codziennie w czasie wieczornych Mszy św.

      Składka najbliższej niedzieli przeznaczona jest na nowe ogrzewanie i posadzkę. Bóg zapłać za indywidualne ofiary złożone w ostatnim miesiącu. Do tej pory w tę inwestycję włączyło się 725 rodzin.
     W Parafii Matki Bożej Fatimskiej w następną niedzielę odpust – suma o 1100.

Kandydatów do bierzmowania z klas II Gimnazjum oraz z VII klas Szkoły Podstawowej zapraszamy na spotkanie w najbliższy wtorek 8 maja. Rozpoczęcie nabożeństwem majowym o 1730, a po Mszy spotkanie informacyjne. W miarę możliwości zapraszamy także rodziców.
      Po Mszy wieczornej we wtorek będzie także spotkanie Rycerstwa Niepokalanej w budynku katechetycznym.

     Odnowa w Duchu Świętym zachęca do udziału w Czuwaniu w Częstochowie w dn. 19 maja – wyjazd autokarem w tym dniu o godz. 500, zapisy na spotkaniach grupy, a także w kancelarii parafialnej – koszt 50 zł.

      Diecezjalne Radio RDN Małopolska zaprasza na piknik, który odbędzie się w przyszłą niedzielę 13 maja w ogrodach radiowych przy ul. Bema. Program podawany jest w radiu.

     Polećmy miłosiernemu Bogu wszystkich zmarłych powierzonych w wypominkach i zmarłą w ostatnim czasie: + Helena Żaba: Dobry Jezu, a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone