OGŁOSZENIA – 7.05.2017 r. – IV Niedz. Wlk. –DOBREGO PASTERZA

Niedzielą Dobrego Pasterza rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Powołania w Kościele. Bóg zapłać za ofiary składane dziś na Seminarium.

Dzisiaj podczas Mszy Świętej o godz. 1130 Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej dzieci z klas II – przystępuje 58 dzieci. Od poniedziałku do soboty dzieci pierwszokomunijne będą przeżywały Biały Tydzień.

 W tym tygodniu:

W piątek 12 maja na Mszy wieczornej 88 kandydatów z naszej parafii przyjmie sakrament bierzmowania. Bezpośrednie przygotowanie dla nich w poniedziałek, środę i czwartek o 1845. Polecamy ich waszym modlitwom. Z powodu bierzmowania w piątek wieczorem od 1900-2100 kancelaria będzie nieczynna. Msza która miała być odprawiona wieczorem będzie odprawiona w piątek o 700, a intencje Mszy zbiorowej będą przeniesione na następny piątek na.

W liturgii tygodnia: jutro Uroczystość św. Stanisława Biskupa i męczennika – patrona Polski i diecezji.

We wtorek modlitwę do Bł. Ks. Romana Sitki połączymy z Nabożeństwem Majowym o godz. 1730, podobnie w środę Nowennę do M. B. Nieust. Pomocy. Na Mszy św. w środę składka do dyspozycji parafialnej Caritas

W następną niedzielę na Mszy św. o godz. 1130 dzieci z klas III będą przeżywać rocznicę Pierwszej Komunii świętej. Spowiedź dla dzieci przygotowujących się do rocznicy, codziennie w czasie wieczornych Mszy św.

Składka w przyszła niedzielę przeznaczona będzie na inwestycje w parafii – na nowe ogrzewanie.

W Parafii Matki Bożej Fatimskiej w następną niedzielę odpust – suma o 1100.

Odnowa w Duchu Świętym zachęca do udziału w Czuwaniu w Częstochowie w dn. 20 maja – wyjazd autokarem w tym dniu o godz. 500, zapisy na spotkaniach grupy, a także w kancelarii parafialnej – koszt 50 zł.

Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej, gdzie znajdziemy wiele materiałów dotyczących bieżących wydarzeń religijnych i społecznych.

Polećmy miłosiernemu Bogu wszystkich zmarłych powierzonych w wypominkach i zmarłe w ostatnim czasie: + Zofia Uriasz, Ryszarda Hajek: Dobry Jezu, a nasz Panie…

 

Komentowanie jest wyłączone