OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – Poniedziałek Wielkanocny – (3.04.2017r.)

Bóg zapłać za ofiary składane dzisiaj na, na uczelnie katolickie.

Dzisiaj Nowenna do Miłosierdzia Bożego po Mszy godz. 15.00, we wszystkie pozostałe dni tygodnia przed Mszą wieczorną.
Najbliższa niedziela obchodzona jest, jako Niedziela Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy do udziału w Godzinie Miłosierdzia o 15.00.
Jest to także diecezjalny Dzień „Caritas”. Modlić się będziemy o rozwój cnoty miłosierdzia chrześcijańskiego oraz za Wolontariuszy Caritas. Parafia w Woli Rzędzińskiej przeżywać będzie swój odpust – główna Msza będzie o 11.00.
W przyszła niedzielę będzie również pielgrzymka do Łagiewnik do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia. Wyjazd z ul Granicznej o godz. 6.30, szczegóły w Gablocie Rycerstwa Niepokalanej.
Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na nowe ogrzewanie i posadzkę.

W tym tygodniu wypada I czwartek piątek i sobota kwietnia. Nie będzie dodatkowej spowiedzi ponieważ jesteśmy po spowiedzi świątecznej. Spowiadamy w czasie nabożeństw porannych i wieczornych.
We czwartek w naszym kościele na Mszy o 18.00 bierzmowanie młodzieży z klas III gimnazjum z naszej parafii i innych parafii – dlatego nie będzie nabożeństw związanych z pierwszym czwartkiem czyli modlitwy o powołania, Godziny Świętej i Mszy o 22.00. Intencja Mszy świętej, która miała być odprawiona we czwartek o 18.00 będzie odprawiona w piątek o 18.00. Kandydatów do bierzmowania, wraz z rodzicami zapraszamy na próbę liturgiczną uroczystości we wtorek na 18.00.
W piątek Msze z kazaniem pierwszopiatkowym o godz. 7.00 i 18.00. W okresie wielkanocnym nie ma pierwszopiatkowej adoracji krzyża.
W I sobotę Adoracja wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi z Nabożeństwem Różańcowym o godz. 17.00 .

Kancelaria Parafialna czynna w tym tygodniu we środę i czwartek – jutro jest zamknięta.

Tarnowska „Kana” zaprasza do zapoznania się z ofertą wyjazdów dla dzieci i młodzieży w najbliższe wakacje.

Polećmy miłosiernemu Bogu wszystkich zmarłych powierzonych w wypominkach: Andrzej Stawarz, Robert Nagórny, Józefa Stec, Alicja Stachowiak Dobry Jezu, a nasz Panie…

 

Komentowanie jest wyłączone