OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Poniedziałek Wielkanocny – (22.04.2019r.)

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
Poniedziałek Wielkanocny – (22.04.2019r.)

 

Bóg zapłać za ofiary składane dzisiaj na, na uczelnie katolickie.

Dzisiaj Nowenna do Miłosierdzia Bożego po Mszy godz. 1500, we wszystkie pozostałe dni tygodnia przed Mszą wieczorną.

Najbliższa niedziela obchodzona jest, jako Niedziela Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy do udziału w Godzinie Miłosierdzia o 1500.
Jest to także diecezjalny Dzień „Caritas”. Modlić się będziemy o rozwój cnoty miłosierdzia chrześcijańskiego oraz za Wolontariuszy Caritas. Parafia w Woli Rzędzińskiej przeżywać będzie swój odpust – główna Msza będzie o 1100.
W przyszła niedzielę będzie pielgrzymka do Łagiewnik do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia. Wyjazd z przystanku na ul Lwowskiej obok kościoła o godz. 630, szczegóły w Gablocie Rycerstwa Niepokalanej.

Spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej we środę 24. 04 po mszy wieczornej w Sali Budynku Katechetycznego.

We czwartek 25 kwietnia nabożeństwo z modlitwami o uzdrowienie duszy i ciała. Rozpoczęcie modlitwa różańcową o 1720.

W sobotę 27 kwietnia nabożeństwo za wstawiennictwem św. Ojca Pio – rozpoczęcie Różańcem o 1720, następnie Msza św. o godz. 1800, a po jej zakończeniu dalsza część modlitw za wstawiennictwem Świętego.

Kancelaria Parafialna czynna w tym tygodniu od środy – jutro jest zamknięta.

Polećmy miłosiernemu Bogu wszystkich zmarłych powierzonych w wypominkach: Mieczysław Garlicki, Danuta Wrzesień, Tadeusz Jasnosz, Dobry Jezu, a nasz Panie…

 

Komentowanie jest wyłączone