OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE VI Niedz. Wlk. (17.05.2020 r.)

 

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

VI Niedz. Wlk.   (17.05.2020 r.)

Zapraszamy aby kontynuować udział w modlitwie do Matki Bożej poprzez nabożeństwa majowe, w taki sposób jak dotychczas, a zwłaszcza przez modlitwę w rodzinach.

Jutro w 100-tną rocznicę urodzin św. Jana Pawła II dziękujmy Bogu za Jego życie i świętość. Msza dziękczynna za św. Jana Pawła II będzie w naszym kościele o godz. 1800.

W związku z nowymi rozporządzeniami, w naszym kościele może teraz brać udział 160 osób. Pilnujmy tego ograniczenia ponieważ to spoczywa na sumieniu każdego z nas. Obwiązuje wciąż zakrywanie nosa i ust, a także zachowanie odległości pomiędzy osobami.

W poniedziałek w liturgii wspomnienie św. Stanisława Papczyńskiego – prezbitera. Najbliższe trzy dni związane są także z modlitwą o dobre urodzaje i za kraje głodujące.

W piątek rozpoczniemy Nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego, natomiast w najbliższą niedzielę przeżywamy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

Dziękujemy wszystkim, którzy składają ofiary na bieżące funkcjonowanie Parafii na konto, na tacę czy do skarbonek. Bóg zapłać.

Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej, a w tych dniach szczególnie zachęcamy do skorzystania z programów przypominjących nam sylwetkę i nauczanie św. Jana Pawła II.

        Miłosiernemu Bogu polećmy wszystkich zmarłych powierzonych w wypominkach i zmarłych w ostatnim czasie: + Barbara Foltak, Antoni Rdzak, Irena Chruściel: Dobry Jezu, a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone