OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE VI Niedz. Wlk. (26.05.2018 r.)

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
VI Niedz. Wlk. (26.05.2018 r.)

 

Bóg zapłać za ofiary z ostatniej niedzieli na nowe ogrzewanie i posadzkę .

W tym tygodniu

We wtorek po wieczornej Mszy świętej spotkanie synodalne – zapraszamy członków II Zespołu. Materiały dostępne tak jak zwykle.

W ubiegła środę ze względu na deszcz nie odbyło nabożeństwo majowe przy kapliczce na Lwowskiej – jeśli w najbliższą środę będzie sprzyjająca pogoda to zapraszamy do udziału – wyjście po Mszy wieczornej spod kościoła.

We czwartek 30 maja nabożeństwo z modlitwami o uzdrowienie duszy i ciała. Rozpoczęcie nabożeństwem majowym o 1730.

W piątek rozpoczniemy Nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego, natomiast w najbliższą niedzielę przeżywamy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
Na Mszy o 830 za tydzień zmiana tajemnic różańcowych.

W sobotę Msza św. o Niep. Sercu Maryi rano o godz. 700. O godz. 1700 Różaniec z rozważaniem pierwszosobotnim. Około godz. 1745 odśpiewamy pierwsze nabożeństwo czerwcowe do Serca Pana Jezusa.
Do chorych udamy się w sobotę od godz. 800.

Przedszkole Mały Książę na ul. Kochanowskiego ogłasza zapisy na nowy rok szkolny dla dzieci z autyzmem, niewidomych i niepełnosprawnych. W sobotę 1 czerwca odbędzie się dzień otwarty.

Miłosiernemu Bogu polećmy wszystkich zmarłych powierzonych w wypominkach i zmarłą w ostatnim czasie: + Bogumiła Wzorek: Dobry Jezu, a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone