Ogłoszenia parafialne – 1.05.2022 – Niedziela Biblijna

Zapraszamy do udziału w naboż. majowych, codziennie o 17.30. Zachęcamy do wspólnej modlitwy w kościele, przy kapliczkach albo w rodzinach.

Dziś podczas Mszy św. o 11.30 39 dzieci przyjmie po raz pierwszy Jezusa do swego serca. W pn, śr i pt o 17.30 dzieci I-komunijne będą przeżywać spotkania w kościele w ramach Białego Tygodnia.

We wt urocz. NMP Królowej Polski. Msze św. wg porządku niedzielnego.
W ten dzień na 18.00 zapraszamy do naszej świątyni strażaków z OSP Rzędzin na wspólną modlitwę w ich intencji. Z okazji wspomnienia św. Floriana życzymy druhom, druhnom i ich rodzinom bł. Bożego, opieki MB i św. Patrona. Pragniemy również wyrazić podziękowanie za ofiarną służbę, życzliwość i współpracę z parafią. 

W śr wsp. św. Floriana, w pt święto św. Filipa i Jakuba – Apostołów, w ndz św. Stanisława, bpa i męczennika, gł. Patrona Polski i naszej diecezji. W tym dniu swoje imieniny będzie obchodzić m. in. P. Stanisław Słowik, kościelny. Wszystkich solenizantów otaczamy modlitwą i życzymy bł. Bożego i opieki św. Patronów. 

We wt o 17.30 naboż. majowe połączone z cotyg. naboż. do bł. Romana Sitki. Prosimy o składanie podziękowań i próśb przy ołtarzu naszego Patrona.  

W śr naboż. majowe połączone z Nowenną do MBNP.

W I-szy czw o 17.30 naboż. majowe w int. nowych powołań do służby Bożej, po Mszy św. o 18.00 Godzina Św. i adoracja w ciszy do 21.00.

W I-szy pt Msza św. o Sercu Bożym o 7.00 i 18.00. Po Mszy św. o 7.00 Litania do NSPJ i Akt Zawierzenia. O 17.30 nab. majowe oraz Litania do NSPJ z Aktem Oddania. W I-szy pt Msze św. o 6.00, 7.00 i 18.00. Podczas Mszy św. będzie zbierana składka na rzecz misji św. W pt po Mszy św. o 18.00 adoracja Krzyża.
Przypominamy, że uczniowie kl. VII, w ramach formacji przed bierzmowaniem, są zobowiązani do przystąpienia do spowiedzi św. z ok. I-go piątku i przyjęcia Komunii św. wynagradzającej w ten dzień. Zapraszamy zatem siódmoklasistów w I-szy pt do spowiedzi, następnie na Mszę św. o 18.00, po Eucharystii spotkanie w zakrystii.
W ten dzień po Mszy św. o 18.00 spotkanie Arcybractwa SH NSPJ.

Spowiedź św. odbywa się w naszym kościele podczas każdej Mszy św., dodatkowo w I-szy czw od 17.30, a w I-szy pt od 17.00. W I-szy pt kancelaria nieczynna.

W I-szą sb Msza św. o Niepok. Sercu Maryi o 7.00, a bezpośrednio po Eucharystii porannej naboż. I-sobotnie. O 8.00 udamy się z posługą sakramentalną do chorych.
W ten dzień o 18.00 w Centrum Sztuki Mościce odbędzie się koncert „Karolowe pieśni” w wykonaniu Wojtka Klicha z zespołem. Będzie to śpiewana poezja Karola Wojtyły z okazji rocznicy jego urodzin.

W ndz o 11.30 Msza Św. dla uczniów kl. 4 szkół podst. z ok. rocznicy Komunii Św. Prosimy, aby wcześniej przystąpić do spowiedzi. 
Również za tydzień odbędzie się dzień skupienia dla narzeczonych. Rozpoczęcie Mszą św. i spowiedzią o 14.00, następnie spotkanie w domu katechetycznym.

Dziękujemy indywidualnym ofiarodawcom za składane ofiary na potrzeby kościoła. Za tydzień, w ndz, składka na cele inwestycyjne w parafii.

Miłosiernemu Bogu polećmy zmarłych w ostatnim czasie: + Halinę Tarchałę i + Wiktorię Tatrocką oraz powierzanych w wypominkach rocznych.

Dobry Jezu, a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone