Ogłoszenia parafialne – 11.09.2022 – XXIV Niedziela Zwykła

Bóg zapłać za złożone dziś ofiary na prace remontowe w naszej parafii. Trwają prace przy układaniu kostki wokół naszego kościoła.

Od pn do sb zapraszamy na adorację Najśw. Sakramentu w godz. 7.30 – 18.00. Prosimy o gorliwość w tej pięknej i owocnej praktyce duchowej.

W pn wsp. Najświętszego Imienia Maryi. Po Mszy św. o 18.00 spotkanie Odnowy w Duchu Świętym.

We wt wsp. św. Jana Chryzostoma. O 17.30 naboż. do bł. Romana Sitki. Prosimy o składanie podziękowań i próśb do skrzynki przy ołtarzu naszego Patrona. Po Mszy św. spotkanie Grupy bł. Romana w sali parafialnej.

W śr przypada święto Podwyższenia Krzyża Św. W ten dzień o 17.15 Droga Krzyżowa połączona z Nowenną do MBNP oraz Eucharystia. Serdecznie zapraszamy. Podczas Mszy św. o 18.00 składka na parafialną Caritas.
O 19.00 spotkanie lektorów w kościele. Zapraszamy także chłopców od 7 kl. SP, którzy są chętni do tej służby, również jeśli nie byli wcześniej ministrantami.

W czw wsp. Matki Bożej Bolesnej.

W pt wsp. św. Korneliusza i Cypriana. O 17.30 Koronka do Miłosierdzia Bożego.
W każdy pt od 19.00 do 21.30 w sali Betania trwają spotkania naszej parafialnej grupy młodzieżowej. Zapraszamy serdecznie wszystkich młodych oraz kandydatów do bierzmowania.
Po wieczornej Mszy św. spotkanie Arcybractwa SH NSPJ.

W sb o 9.00  spotkanie Dziewczęcej Służby Maryjnej, o 9.30 ministrantów oraz kandydatów na ministrantów, o 10.00 scholi muzycznej. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do zaangażowania się w te grupy. Rodziców, Dziadków, starsze rodzeństwo prosimy natomiast o zachęcenie i przekazanie informacji swoim pociechom.

W przyszłą ndz po Mszach o 10.00 i 11.30 DSM zaprasza na loterię fantową ze św. Stanisławem Kostką z racji jego wspomnienia. Zebrane fundusze zostaną przekazane na cele misyjne. 
W ndz swoje imieniny będzie obchodzić m. in. organista – Pan Stanisław Witek. Wszystkich solenizantów bieżącego tygodnia zawierzamy Bożej Opatrzności i świętym patronom.

Wczoraj dwóch naszych lektorów: Mateusz i Szymon zostało dopuszczonych do pełnienia funkcji ceremoniarza w zgromadzeniu liturgicznym. Gratulujemy nowym ceremoniarzom i życzymy wielu łask Bożych w podejmowanej posłudze.

Od 14 września rozpoczynamy działalność parafialnej Caritas. Rozdajemy regularnie paczki żywnościowe dla potrzebujących tylko z naszej parafii. Terminy tych dni są w gablocie ogłoszeń. Dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy wspomagają to dzieło poprzez składane ofiary w drugie środy miesiąca na tacę i do skarbony św. Antoniego.

Biblioteka parafialna jest otwarta w każdą śr od 17.00 do 19.00.

Dziś Mszą św. o 14.00 rozpocznie się dzień skupienia dla narzeczonych. Kurs przedmałżeński w naszej parafii odbędzie się w dniach 23-25 września, od pt do ndz.

Miłosiernemu Bogu polećmy zmarłych powierzanych w wypominkach rocznych oraz zmarłych w ost. tyg.: + Mariana Początko i + Leszka Janasa. Dobry Jezu, a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone