Ogłoszenia parafialne – 13.11.2022 – XXXIII Niedziela Zwykła

W liturgii tygodnia: w czw wsp. św. Elżbiety Węgierskiej, w pt bł. Karoliny Kózkówny, w ndz urocz. Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata.
Zapraszamy na adorację Pana Jezusa do Kaplicy Wieczystej Adoracji, która trwa codziennie, od pn do sb, w godz. 7.30 – 17.30.
Do 26 listopada, codziennie o 17.30, odprawiane są wypominki listopadowe.

W pn po Mszy św. wieczornej spotkanie Odnowy w Duchu Świętym.
We wt o 17.30 naboż. do Bł. Romana Sitki, połączone z Koronką do Bożego Miłosierdzia i wypominkami listopadowymi. Po Mszy św. o 18.00 spotkanie Grupy Bł. Romana w sali parafialnej.
W śr Nowenna do MBNP, różaniec i wypominki. Po Mszy św. o 18.00 spotkanie Rycerstwa Niepokalanej.
W pt o 17.30 Koronka do Bożego Miłosierdzia połączona z wypominkami. Po Mszy św. o 18.00 spotkanie Arcybractwa SH NSPJ.

Dziś przeżywamy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Bóg zapłać za złożone ofiary do puszek na Kościół w potrzebie.

W naszej parafii obecnie trwają następujące prace:
1. Układanie kostki na parkingu obok kościoła.
2. Wyburzanie schodów przy budynku katechetycznym w celu uzyskania większej ilości miejsc parkingowych.
3. Trwa także remont toalety przy kościele – dla uczestników nabożeństw toaleta jest otwarta w budynku katechetycznym.
4. W tym tygodniu planowane jest także dokończenie wyposażenia zakrystii w nowe meble i drzwi.

Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę na cele inwestycyjne w naszym kościele i parafii. Dziękujemy indywidualnym ofiarodawcom za pomoc i życzliwość.

W kancelarii, ewentualnie w zakrystii, można jeszcze składać karty z wypominkami rocznymi i listopadowymi. Bóg zapłać za składane przy tej okazji ofiary. Nowe wypominki roczne będą czytane od I Ndz Adwentu – 27 listopada.

Wczoraj, podczas dekanalnej uroczystości, która odbyła się w naszym kościele, 11 chłopaków z naszej parafii przyjęło posługę lektora. Gratulujemy im oraz ich rodzicom przygotowania do szlachetnego zadania proklamacji słowa Bożego.

Miłosiernemu Bogu polećmy zmarłych powierzanych w wypominkach oraz zmarłych w ost. tygodniu: + Zbigniewa Śnieżka, + Władysławę Drewnianą i + Elżbietę Małecką.  Dobry Jezu, a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone