Ogłoszenia parafialne – 14.05.2023 – VI Niedziela Wielkanocna

Zapraszamy do udziału w naboż. majowych, codziennie o 17.30. Zapraszamy na adorację Najśw. Sakramentu do Kaplicy Wieczystej Adoracji w dni powszednie w godz. 7.30 – 17.30.

We wt o 17.30 naboż. majowe oraz cotygodniowe naboż. do bł. Romana Sitki. Po Mszy św. o 18.00 spotkanie członków Grupy bł. Romana w sali parafialnej.
W ten dzień przypada święto św. Andrzeja Boboli, Patrona Polski. Jest to także dzień imienin Biskupa Ordynariusza Andrzeja Jeża. W naszych modlitwach pamiętajmy o Pasterzu naszej diecezji.

W śr po Mszy św. o 18.00 spotkanie Rycerstwa Niepokalanej.

W czw po Mszy św. o 18.00 zapraszamy na wspólną modlitwę przez wstawiennictwo św. o. Pio.

W pt o 17.30 naboż. majowe oraz rozpoczęcie Nowenny przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
W pt po Mszy św. o 18.00 spotkanie Arcybractwa Straży Honorowej NSPJ.

Za tydzień, w ndz, urocz. Wniebowstąpienia Pańskiego.

Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za składane ofiary na potrzeby kościoła, a dziś za złożone ofiary na cele inwestycyjne w parafii.

Grupa Odnowy w Duchu Świętym organizuje pielgrzymkę do Częstochowy w sb, 20 maja, z okazji Ogólnopolskiego Czuwania. Szczegóły na plakatach.

Informujemy, że procesja eucharystyczna w uroczystość Bożego Ciała, która w tym roku przypada 8 czerwca, w naszej parafii odbędzie się w godzinach dopołudniowych, po Mszy św. o 10.00.

Tarnowska Kana zaprasza dzieci i młodzież do aktywnego spędzenia wakacji na organizowanych w siedzibie Kany półkoloniach tematycznych. Szczegóły na stronie Kany i plakacie.

Miłosiernemu Bogu polećmy zmarłych ostatnio: + Mariolę Żelazo, + Kamila Romanika oraz zmarłych powierzanych w wypominkach rocznych. Dobry Jezu, a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone