Ogłoszenia parafialne – 14.11.2021 – XXXIII Niedziela Zwykła

W dniu dzisiejszym przeżywamy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Bóg zapłać za złożone ofiary do puszek na Kościół w potrzebie.
Zostały zakończone prace remontowe przy odwodnieniu naszego kościoła. W najbliższym czasie dokończymy wyposażenie zakrystii w nowe meble. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę na cele inwestycyjne w naszym kościele i parafii.
Za tydzień zbiórka do puszek na parafie pomagające imigrantom na wschodzie Polski.

Dzisiaj dzień odpustu w par. bł. Karoliny, w śr wsp. św. Elżbiety Węgierskiej, w czw bł. Karoliny Kózkówny, w sb św. Rafała Kalinowskiego, w ndz urocz. Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata.
Przez cały miesiąc, codziennie o 17.30,  odprawiane są wypominki listopadowe. Zapraszamy także na adorację Pana Jezusa do Kaplicy Wieczystej Adoracji, która trwa codziennie, od pn do sb, w godz. 7.30 – 17.30.

We wt o 17.30 naboż. do Bł. Romana Sitki, połączone z różańcem i wypominkami. Po Mszy św. o 18.00 spotkanie Grupy Bł. Romana w sali parafialnej.

W śr Nowenna do MBNP, różaniec i wypominki. Po Mszy św. o 18.00 spotkanie Rycerstwa Niepokalanej i Arcybractwa SH NSPJ. O 19.00 spotkanie ministrantów.

W czw zapraszamy kandydatów do bierzmowania z kl. VIII wraz z rodzicami na obowiązkowe spotkanie formacyjne. Rozpoczęcie Mszą św. o 18.00.

W pt o 17.30 Koronka do Mił. Bożego połączona z wyp. listopadowymi.

W sobotę o 9.00 spotkanie DSM, o 10.00 próba scholi dziecięcej, a o 11.00 spotkanie kandydatów na ministrantów.

W przyszłą ndz swoje imieniny będzie obchodził Ks. Janusz Faltyn. Otaczamy solenizanta modlitwą i życzymy darów Ducha Świętego, opieki Matki Bożej i wszelkich łask w posłudze kapłańskiej w naszej parafii.

Prosimy wszystkich wchodzących i wychodzących ze świątyni o zamykanie drzwi, gdyż kościół jest ogrzewany.

Miłosiernemu Bogu polećmy zmarłych powierzanych w wypominkach oraz zmarłych w ost. tygodniu: + Józefę Zalewską, + Władysława Janika, + Marię Szarotę i + Annę Mazur.  Dobry Jezu, a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone