Ogłoszenia parafialne – 15.01.2023 – II Niedziela Zwykła

W liturgii tygodnia: we wt św. Antoniego, w czw św. Józefa Sebastiana Pelczara, w sb św. Agnieszki. W sb i ndz przypada Dzień Babci i Dzień Dziadka. Życzymy babciom i dziadkom Bożego błogosławieństwa i zadowolenia z wnuków. Przyszła niedziela to Niedziela Słowa Bożego, poświęcona znaczeniu Biblii w naszym życiu.

W pn po Mszy św. wieczornej spotkanie opłatkowe Odnowy w Duchu Św.

We wt po Mszy św. o 18.00 spotkanie Grupy bł. Romana Sitki.

W śr po Mszy św. o 18.00 zapraszamy członków Rady Parafialnej na spotkanie do Auli Bł. Romana Sitki.

We wt o 17.30 cotyg. naboż. do bł. Romana Sitki, w śr Nowenna do MBNP, w czw naboż. za wstawiennictwem św. o. Pio, w pt naboż. do Miłosierdzia Bożego.

Grupa Młodzieżowa naszej parafii zaprasza wszystkich na Jasełka Bożonarodzeniowe za tydzień, w ndz, na godz. 17.00.

Bóg zapłać za złożone w ubiegłą niedzielę ofiary na tacę na cele inwestycyjne w parafii. Dziękujemy indywidualnym ofiarodawcom za składane ofiary na potrzeby kościoła, m. in. na ogrzewanie naszej świątyni.

Bóg zapłać Wam, naszym Parafianom NSPJ, za wspólną modlitwę w Waszych domach i mieszkaniach podczas wizyty duszpasterskiej oraz w miniony wtorek w naszym kościele. Dziękujemy także za życzenia, wyrazy uznania i życzliwości oraz za złożone przy tej okazji ofiary.

W śr na godz. 18.00 zapraszamy do auli Akademii Nauk Stosowanych w Tarnowie na koncert charytatywny dla Marysi i Hani – naszych parafianek, które urodziły się z rdzeniowym zanikiem mięśni.

Katolicka Szkoła Podstawowa w Tarnowie przy ul. Warzywnej 3 prowadzi zapisy na nowy rok szkolny – zachęcamy do zapoznania się z ofertą szkoły na jej stronie internetowej, plakatach i ulotkach.

Miłosiernemu Bogu polećmy zmarłych powierzanych w wypominkach rocznych oraz zmarłych ostatnio: + Zofię Kutko, + Zdzisława Budzyńskiego, + Karola Pleśniarskiego, + Jana Schaba i + Romana Tchonia . Dobry Jezu, a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone