Ogłoszenia parafialne – 18.09.2022 – XXV Niedziela Zwykła

Dziś w naszej parafii kończy praktykę katechetyczną Jakub Tokarz – alumn V roku z naszego Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie. Otaczamy go modlitwą i życzymy wytrwałości i światła Ducha Świętego w kolejnym roku formacji. W naszych modlitwach pamiętajmy o intencji nowych powołań do kapłaństwa i życia zakonnego, również z naszej parafii.

W pn po Mszy św. o 18.00 spotkanie Odnowy w Duchu Św. w sali na plebanii.

We wt wsp. św. Andrzeja i Towarzyszy – Męczenników z Korei. O 17.30 naboż. do bł. Romana Sitki. Prosimy o składanie podziękowań i próśb do skrzynki przy ołtarzu naszego Patrona. Po Mszy św. o 18.00 zapraszamy na spotkanie Grupy bł. Romana Sitki do Sali parafialnej.

W śr święto św. Mateusza, Ap. i Ew. Po Mszy św. o 18.00 spotkanie lektorów i Rycerstwa Niepokalanej.

W czw wsp. św. o. Pio.

W dniach od 23 do 25 września – od pt do ndz – w naszej parafii odbędzie się Kurs przedmałżeński dla narzeczonych. Zapisy na pierwszym spotkaniu w piątek oraz telefonicznie: 14 621 21 12 (w godzinach kancelarii: 8.00-9.30 i 16.00-17:30). Koszt 150 zł od pary. Ze względu na warsztatowy charakter kursu prosimy, aby zapisywały się pary narzeczonych, a nie pojedyncze osoby. 

W sb o 9.00 spotkanie Dziewczęcej Służby Maryjnej, o 9.30 ministrantów oraz kandydatów na ministrantów, o 10.00 scholi muzycznej. Zapraszamy także wszystkich chętnych, którzy chcieliby dołączyć do tych grup i zaangażować się w parafialne duszpasterstwo.

Dziękujemy indywidualnym ofiarodawcom za składane ofiary na potrzeby naszego kościoła i parafii. Trwają prace przy układaniu kostki wokół naszego kościoła.

Wszystkich solenizantów bieżącego tygodnia zawierzamy Bożej Opatrzności i świętym patronom.

We wt przy plebanii odbędą się bezpłatne badania na osteoporozę. / Dziś po Mszy św. można się umówić z Panią mgr Anną Borecką na konkretną godzinę. /

Siostry Pasterki z Krynicy Zdroju zapraszają na rekolekcje dla kobiet pod hasłem: „Cała piękna” w terminie 21-23.10.2022. Zapisy przyjmuje s. Lucyna (516 723 285)

Miłosiernemu Bogu polećmy zmarłych powierzanych w wypominkach rocznych oraz zmarłych ostatnio: + Czesława Podrazę, + Andrzeja Jędrykę, + Zbigniewa Kokoszkę, + Alinę Polak i + Krystynę Matyjewicz. Dobry Jezu, a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone