Ogłoszenia parafialne – 2.10.2022 – XXVII Niedziela Zwykła

Zapraszamy do wspólnej modlitwy na różańcu w każdy dzień tygodnia o 17.30. Prosimy, aby w odmawianie różańca – według ustalonego grafiku – włączyły się grupy duszpasterskie oraz róże różańcowe.

Bóg zapłać indywidualnym ofiarodawcom za składane ofiary na potrzeby naszego kościoła. Trwają prace przy układaniu kostki wokół naszego kościoła. Za tydzień w ndz składka na cele inwestycyjne w parafii.

We wt wsp. św. Franciszka z Asyżu, w śr św. Faustyny, w pt NMP Różańcowej. Od pn do sb zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w godz. 7.30 – 18.00 do Kaplicy Wieczystej Adoracji.

12 października przypada 80. rocznica męczeńskiej śmierci bł. Romana Sitki, pomysłodawcy i pierwszego budowniczego naszego kościoła. Z tej racji zapraszamy na 9-cio dniową Nowennę do naszego Patrona, która będzie odprawiana od pn, 3 października, codziennie, po różańcu. Zachęcamy do wspólnego omadlania trudnych spraw, zdrowia duszy i ciała własnego i tych, którzy szczególnie potrzebują Bożej interwencji. Prosimy poinformować o tej Nowennie bliskich i znajomych z innych parafii. Ufamy, że bł. Roman, który tu przychodził i organizował budowę, wymodli nam wiele łask od Boga.

We wt o 17.30 różaniec, a następnie II dzień Nowenny do bł. Romana Sitki połączony z odczytaniem podziękowań i próśb złożonych do skrzynki przy ołtarzu Męczennika. W ten dzień po Mszy św. o 18.00 zapraszamy wszystkich na wspólne uwielbienie Chrystusa w Najśw. Sakramencie.

W śr wieczorem zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. wraz z rodzicami, o 17.15 spotkanie w kościele, a następnie wspólna modlitwa różańcowa 

W I-szy czw o 17.30 różaniec w int. nowych powołań do służby Bożej, które poprowadzi DSM i IV dzień Nowenny do bł. Romana. Po Mszy św. o 18.00 Godzina Święta i adoracja w ciszy do 21.00.

W I-szy pt po Mszy św. o 6.00 będziemy śpiewać Godzinki o NSPJ. Po Mszy św. o 7.00 nabożeństwo do NSPJ. O 17.30 różaniec, nabożeństwo do Serca Bożego i V dzień Nowenny do bł. Romana, po Mszy św. o 18.00 adoracja Krzyża. W ten dzień słowo Boże wygłosi ks. Henryk Chlipała pracujący na misjach w Peru. Podczas każdej Mszy św. w będzie zbierał składkę na rzecz działalności misyjnej.
W ten dzień zapraszamy także uczniów kl. VII naszej parafii na kolejne spotkanie formacyjne przygotowujące do bierzmowania. Prosimy kandydatów kl. VII o przystąpienie do spowiedzi św., następnie udział w różańcu o 17.30, Eucharystii o 18.00 i spotkaniu organizacyjnym po Mszy św. w sali na plebanii. Obecność kandydatów obowiązkowa.

Spowiedź święta odbywa się w naszym kościele podczas każdej Mszy św., dodatkowo w I-szy czw od 17.30, na którą zapraszamy szczególnie dzieci szkolne. Spowiedź w I-szy pt od 17.00. W ten dzień kancelaria nieczynna.

Za tydzień Mszą św. o 14.00 i spowiedzią rozpocznie się dzień skupienia dla narzeczonych. Solenizantów bieżącego tyg. zawierzamy Bożej Opatrzności i świętym patronom.

Miłosiernemu Bogu polećmy zmarłych powierzanych w wypominkach rocznych oraz zmarłych w ost. tyg.: + Aleksandra (m) Schab, + Marię Franczykowską, + Franciszka Gargasia i + Andrzeja Kozłowskiego. Dobry Jezu, a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone