Ogłoszenia parafialne – 21.11.2021 – Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

Dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłą ndz na tacę na cele inwestycyjne w naszym kościele. Bóg zapłać indywidualnym osobom za ofiary składane w kancelarii i na konto parafialne. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary do puszek na parafie pomagające migrantom na wschodzie Polski.

W pon wsp. św. Cecylii, która jest patronką muzyki kościelnej. Z tej racji otaczamy szczególną modlitwą panów organistów: Wojciecha Szczerbę i Stanisława Witka, zespół muzyczny posługujący podczas nabożeństwa z modlitwą o uzdrowienie, dziecięcą scholę muzyczną posługującą podczas Mszy św. dla dzieci w niedziele o 11.30. Wszystkim grającym i śpiewającym życzymy światła Ducha Świętego i rozwoju talentów.

We wt wsp. św. Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy z Wietnamu. W ten dzień o 17.30 cotygodniowe naboż. do bł. Romana Sitki, połączone z różańcem i wypominkami. Po Mszy św., o 19.00, spotkanie członków Grupy bł. Romana w sali parafialnej.

W śr Nowenna do MBNP, różaniec i wypominki.

W czw nabożeństwo do św. o. Pio – rozpoczęcie różańcem z wypominkami.

W pt o 17.30 Koronka do Miłosierdzia Bożego połączona z wyp. listopadowymi.

W przyszłą ndz przypada 12 rocznica konsekracji naszego Biskupa Andrzeja Jeża – zachęcamy do modlitwy w intencji naszego Arcypasterza. W przyszłą ndz rozpoczyna się Adwent.

Nowenna przed Niepokalanym Poczęciem NMP rozpocznie się w pn, 29 listopada i będzie odprawiana codziennie o godz. 17.30. Z tego powodu ostatnie wypominki listopadowe będą odczytane za tydzień w ndz. Również nowe wypominki roczne będą czytane od następnej niedzieli o 8.10 oraz 11.10.

Od dziś do nabycia nowy numer naszego parafialnego pisma Głos Serca, w którym znajdziemy aktualności z życia parafii z fotokroniką, podsumowanie Misji Św. z modlitwą o ich owoce, ważne informacje o nowopowstałej w naszej parafii Grupie bł. Romana, świadectwa oraz wiele innych ciekawych artykułów. Koszt 6 zł.

Za tydzień po każdej Mszy św. będzie poświęcenie opłatków na wigilijne stoły. Ofiary składane przy nabyciu opłatków będą przeznaczone na cele parafialne. Bóg zapłać także za indywidualne ofiary składane m. in. na ogrzewanie kościoła.

Członkowie Akcji Katolickiej przy parafii w Rzuchowej zapraszają 27 listopada na pielgrzymkę do Warszawy (świątynia Opatrzności Bożej, kościół św. Andrzeja Boboli, grób bł. ks. Jerzego Popiełuszki) – więcej informacji pod nr tel.: 518 774 651, 784 433 329.

Miłosiernemu Bogu polećmy zmarłych powierzanych w wypominkach oraz zmarłych w ost. tygodniu: + Michała Jezierskiego, + Stanisława Wójcikowskiego, + Danutę Białoskórską, + Wandę Ambrozik, + Helenę Czubę, + Jacka Poniewierskiego i + Zdzisława Adamka.  Dobry Jezu, a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone