Ogłoszenia parafialne – 22.05.2022 – VI Niedziela Wielkanocna

W liturgii tyg.: we wt NMP Wspomożycielki Wiernych, w czw św. Filipa Nereusza, w sb bł. Stefana Wyszyńskiego, w ndz uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa.

Zapraszamy do udziału w naboż. majowych, codziennie o 17.30. Zapraszamy na adorację Najśw. Sakramentu do Kaplicy Wieczystej Adoracji w dni powszednie w godz. 7.30 – 17.30.

We wt o 17.30 naboż. majowe oraz cotygodniowe naboż. do bł. Romana Sitki. Prosimy, aby prośby i podziękowania za łaski otrzymane przez wstawiennictwo naszego Patrona, składać do skrzynki przy jego ołtarzu; są one odczytywane podczas nabożeństwa i codziennie omadlane.

We wt po Mszy św. o 18.00 około 20 członków Grupy bł. Romana uda się pieszo na zwiedzanie naszego Muzeum Diecezjalnego przy katedrze. Pozostało jeszcze 20 wolnych miejsc dla osób chętnych, które mogą dołączyć do zwiedzających. Dziś do 20.00 można w zakrystii – przed lub po Mszy św. – dopisać się imiennie do grupy zwiedzających. Wejście do muzeum we wt o 19.30, koszt 10 zł.

W czw po Mszy św. o 18.00 zapraszamy na wspólną modlitwę przez wstawiennictwo św. o. Pio. W przypadający wtedy Dzień Matki jeszcze bardziej umocnijmy duchową więź z Maryją; w modlitwach i dobrych uczynkach szczególnie pamiętajmy o naszych mamach – żyjących i zmarłych.

W pt o 17.30 naboż. majowe oraz rozpoczęcie Nowenny przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

Za tydzień 29 maja po Mszy Świętej o 11.30 uczniowie klas 2 ze Szk. Podst. nr 5 serdecznie zapraszają wszystkie mamy na montaż słowno-muzyczny z okazji ich święta.

Dziękujemy indywidualnym ofiarodawcom za składane ofiary na potrzeby kościoła.

Miłosiernemu Bogu polećmy zmarłego ostatnio: + Stanisława Kowerko oraz zmarłych powierzanych w wypominkach rocznych. Dobry Jezu, a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone