Ogłoszenia parafialne – 26.09.2021 – XXVI Niedziela Zwykła

Dziękujemy indywidualnym ofiarodawcom za składane ofiary na potrzeby naszego kościoła i parafii.
Dziś w diecezji modlimy się o trzeźwość w rodzinach; pamiętajmy o modlitwie wynagradzającej za grzechy pijaństwa oraz opamiętanie i uznanie problemu dla alkoholików.

W pn wsp. św. Wincentego, we wt św. Wacława i bł. Michała Sopoćko, w śr święto św. Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała, w czw. Św. Hieronima, w pt św. Teresy od Dzieciątka Jezus, w sb św. Aniołów Stróżów.

Spowiedź św. odbywa się w naszym kościele podczas każdej Mszy św., dodatkowo w I-szy pt od 17.00. W I-szy pt kancelaria nieczynna.

W pn po Mszy św. o 18.00 spotkanie Odnowy w Duchu Św. w sali na plebanii.

We wt zapraszamy do udziału w akcji modlitewnej Koronka do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast świata. Zbiórka  o 14.30 w naszym kościele, następnie, po błogosławieństwie kapłańskim, uczestnicy udadzą się na wskazane miejsca aby tam się modlić.
We wt o 17.30 naboż. do bł. Romana Sitki. Prosimy o składanie podziękowań i próśb do skrzynki przy ołtarzu bł. Romana.
Spotkanie członków Grupy bł. Romana za tydzień, we wt, 5 października.

W śr o 17.30 Nowenna do MBNP, po Mszy św. adoracja do 19.30. Również po Mszy św. spotkanie lektorów.

W czw po Mszy św. o 18.00 naboż. do św. o. Pio. Przypominamy, że naboż. z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała odbywa się w naszym kościele w drugie czwartki miesiąca.

W pt, 1 października, rozpoczynamy miesiąc różańcowy; serdecznie zachęcamy do wspólnej modlitwy w naszym kościele codziennie o 17.30. Prosimy, aby w odmawianie różańca – według ustalonego grafiku – włączyły się wszystkie grupy duszpasterskie oraz róże różańcowe. Grafik znajduje się w zakrystii i na tablicy ogłoszeń. Na I-szym nabożeństwie dzieci otrzymają plansze do zbierania naklejek w kolejne dni wspólnego różańca w kościele. Za pobożne odmówienie różańca w kościele można codziennie uzyskać odpust zupełny, spełniając pozostałe warunki.

W I-szy pt Msze św. w naszym kościele o 6.00, 7.00 i 18.00; intencje przyjęte na 6.30, będą odprawione o 7.00. Po Mszy św. o 7.00 Litania do NSPJ i Akt Zawierzenia. O 17.30 różaniec oraz Litania do NSPJ z Aktem Oddania, po Mszy św. o 18.00 adoracja Krzyża. W ten dzień słowo Boże wygłosi ks. Jan Baran, który od stycznia pracuje na misjach w Boliwii w parafii San Ramon. Wcześniej przez 3 lata pełnił posługę duszpasterską w Andach w Peru. Podczas każdej Mszy św. w będzie zbierał składkę na rzecz działalności misyjnej.
W pt o 19.00 spotkanie grupy młodzieżowej św. Michała Archanioła. W ten dzień zapraszamy także uczniów kl. VII naszej parafii na spotkanie formacyjne przygotowujące do bierzmowania. Prosimy kandydatów kl. VII o przystąpienie do spowiedzi św., następnie udział w Eucharystii o 18.00 i spotkanie organizacyjne po Mszy św. w sali na plebanii. Obecność kandydatów obowiązkowa.

W I-szą sb Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi o 7.00 i bezpośrednio po tej Mszy św. nabożeństwo pierwszo-sobotnie.
Od 8.00 udamy się z posługą sakramentalną do chorych.
W sb o 9.00 spotkanie DSM, o 10.00 – próba scholi muzycznej, na którą zapraszamy dzieci i młodzież.

Za tydzień w ndz zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o 8.30. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami do wspólnej modlitwy w każdą niedzielę podczas Mszy św. o 11.30. Solenizantów bieżącego tygodnia zawierzamy Bożej Opatrzności i świętym patronom.

Miłosiernemu Bogu polećmy zmarłych powierzanych w wypominkach rocznych oraz zmarłych w ost. tyg.: + Andrzeja Litworę, + Helenę Boruch i + Czesławę Grzywę. Dobry Jezu, a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone