Ogłoszenia parafialne – 29.08.2021 – XXII Niedziela Zwykła

Bóg zapłać indywidualnym ofiarodawcom za składane ofiary na potrzeby naszego kościoła. Dzięki Waszej życzliwości i ofiarności serca będziemy mogli podjąć kolejne inwestycje.

Od pn do sb zapraszamy na adorację Najśw. Sakramentu w godz. 7.30 – 18.00.
Msze św. w naszym kościele do wtorku o 6.00, 7.00 i 18.00. Od środy, 1 września, wracamy do Mszy św. o 6.30, z wyjątkiem I-go piątku. Intencje zamówione w ten dzień na 6.30 zostaną odprawione o 7.00. Porządek niedzielny Eucharystii pozostaje bez zmian. 

We wtorek o 17.30 naboż. do bł. Romana Sitki. Prosimy o składanie podziękowań i próśb do skrzynki przy ołtarzu bł. Romana.

W środę o 8.00 w naszym kościele Msza św. dla dzieci, rodziców i nauczycieli szkół podstawowych i przedszkoli, rozpoczynająca nowy rok szkolny i katechetyczny.
Bardzo prosimy, by wszyscy uczniowie rozpoczęli edukację od dziękczynienia za minione wakacje i od wspólnej prośby o światło Ducha Świętego oraz bezpieczeństwo na czas nauki. Podczas Mszy św. możliwość spowiedzi – zapraszamy dzieci, aby z Jezusem w sercu rozpocząć kolejny rok nauki. Przypominamy także rodzicom o obowiązku troski o katolickie wychowanie dzieci i dopilnowanie, aby uczęszczały na katechezę w szkole. Obowiązkiem każdego katolika jest uczęszczanie na lekcje religii.
W ten dzień o 17.30 Nowenna do MBNP, po Mszy św. adoracja do 19.30.

W I-szy czwartek o 17.30 naboż. w int. nowych powołań do służby Bożej, które poprowadzą siostry zakonne, po Mszy św. o 18.00 Godzina Święta i adoracja w ciszy do 21.00.

W I-szy piątek wsp. św. Grzegorza Wielkiego. Po Mszy św. o 7.00 Litania do NSPJ i Akt Zawierzenia. O 17.30 Koronka do Miłosierdzia Bożego oraz Litania do NSPJ z Aktem Oddania, po Mszy św. o 18.00 adoracja Krzyża.
W ten dzień słowo Boże wygłosi ks. Paweł Wierzchoń posługujący na Ukrainie. Podczas każdej Mszy św. w będzie zbierał składkę na rzecz działalności duszpasterskiej w diec. odesko-symferopolskiej.
W pt o 19.00 spotkanie grupy młodzieżowej św. Michała Archanioła w sali na plebanii.
W ten dzień zapraszamy także uczniów kl. VII naszej parafii na I-sze spotkanie formacyjne przygotowujące do bierzmowania. Prosimy kandydatów kl. VII o przystąpienie do spowiedzi św., następnie udział w Eucharystii o 18.00 i spotkanie organizacyjne po Mszy św. w sali na plebanii. Obecność kandydatów obowiązkowa.

Spowiedź św. odbywa się w naszym kościele podczas każdej Mszy św., dodatkowo w I-szy czw od 17.30, a w I-szy pt od 17.00. W I-szy pt kancelaria nieczynna.

W I sobotę Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi o 7.00 i bezpośrednio po tej Mszy św. nabożeństwo pierwszo-sobotnie.
Od 8.00 udamy się z posługą sakramentalną do chorych.

Za tydzień w ndz zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o 8.30.

 Solenizantów bieżącego tygodnia zawierzamy Bożej Opatrzności i świętym patronom. Zachęcamy rodziców do skorzystania z programu Dobry start 300 zł dla ucznia. Szczegóły na tablicy ogłoszeń i stronie ZUS.

1 września po wakacyjnej przerwie wznawia swoją działalność Biblioteka Parafialna – zapraszamy w środy w godz. 17.00-19.00.

Miłosiernemu Bogu polećmy zmarłych powierzanych w wypominkach rocznych oraz zmarłego w ost. tyg.: + Franciszka Mruka. Dobry Jezu, a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone