Ogłoszenia parafialne – 3.10.2021 – XXVII Niedziela Zwykła

Zapraszamy do wspólnej modlitwy na różańcu w każdy dzień tygodnia o 17.30.

Bóg zapłać indywidualnym ofiarodawcom za składane ofiary na potrzeby naszego kościoła. Za tydzień w ndz składka na cele inwestycyjne w parafii, a do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.  

W pn wsp. św. Franciszka z Asyżu, we wt św. Faustyny, w czw NMP Różańcowej. Od pn do sb zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w godz. 7.30 – 18.00 do Kaplicy Wieczystej Adoracji.

We wt o 17.30 różaniec, który poprowadzą dzieci przygotowujące się do I Komunii Św., a następnie naboż. do bł. Romana Sitki. Prosimy o składanie podziękowań i próśb do skrzynki przy ołtarzu Błogosławionego. W ten dzień po Mszy św. o 18.00 w sali parafialnej zapraszamy na kolejne spotkanie Grupy bł. Romana.

W śr o 17.30 Nowenna do MBNP, po Mszy św. adoracja do 19.30, prowadzona przez Odnowę w Duchu Świętym. Po Mszy św. spotkanie lektorów i ministrantów.

W I-szy czw o 17.30 różaniec w int. nowych powołań do służby Bożej, które poprowadzą siostry zakonne, po Mszy św. o 18.00 Godzina Święta i adoracja w ciszy do 21.00.

W pt o 19.00 spotkanie grupy młodzież. św. Michała Arch.

W sb o 9.00 spotkanie DSM. Na 10.00 zapraszamy dzieci i młodzież ze scholii muzycznej; o 11.00 spotkanie kandydatów na ministrantów.

W każdą ndz o 11.30 zapraszamy do wspólnej modlitwy dzieci wraz z rodzicami. Za tydzień Mszą św. o 14.00 rozpocznie się dzień skupienia dla narzeczonych.

Solenizantów bieżącego tyg. zawierzamy Bożej Opatrzności i świętym patronom. Miłosiernemu Bogu polećmy zmarłych powierzanych w wypominkach rocznych oraz zmarłych w ost. tyg.: + Włodzimierza Gałka i + Stanisławę Walaszek. Dobry Jezu, a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone