Ogłoszenia parafialne – 30.04.2023 – IV Niedziela Wielkanocna

Od jutra, 1 maja, zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych, codziennie o 17.30. Zachęcamy do wspólnej modlitwy w kościele, przy kapliczkach lub w rodzinach.

We wt o 17.30 naboż. majowe połączone z cotyg. naboż. do bł. Romana Sitki. Prosimy o składanie podziękowań i próśb przy ołtarzu naszego Patrona. W ten dzień po Mszy św. o 18.00 zapraszamy czcicieli bł. Romana oraz wszystkich chętnych do naszego kościoła na uwielbienie Pana Jezusa Obecnego w Eucharystii.

W śr, 3 maja, urocz. NMP Królowej Polski. Msze św. wg porządku niedzielnego.
O 10.00 rocznica I Komunii Św. uczniów klas 4. Prosimy by dzieci skorzystały wcześniej z sakramentu pokuty i pojednania.
W śr 3 maja zapraszamy na 15.00 do naszego kościoła na koncert pieśni i piosenek maryjnych zespołu Fortes Fide – Mocni Wiarą. Przybądźcie całymi rodzinami oraz ze znajomymi, aby wspólnie chwalić Maryję tradycyjnymi pieśniami oraz pięknymi współczesnymi piosenkami.
W ten dzień o 17.30 naboż. majowe połączone z Nowenną do MBNP. Na 18.00 zapraszamy do naszej świątyni strażaków z OSP Tarnów – Rzędzin na wspólną modlitwę w ich intencji. Z okazji wspomnienia św. Floriana życzymy druhom, druhnom i ich rodzinom bł. Bożego, opieki MB i św. Patrona. Pragniemy również wyrazić podziękowanie za ofiarną służbę, życzliwość i współpracę z parafią. 

W I-szy czw Wspólnota Świeckiego Zakonu Karmelitów Bosych zaprasza na 17.15 na naboż. majowe w int. nowych powołań do służby Bożej i za kapłanów. Podczas modlitwy będą obecne relikwie św. Teresy od Dzieciątka Jezus; relikwie Świętej będą pozostawać w naszym kościele do 21.00. W ten dzień po Mszy św. o 18.00 Godzina Św. i adoracja do 21.00.

W I-szy pt Msza św. o Sercu Bożym o 7.00 i 18.00. Po Mszy św. o 6.00 Godzinki o NSPJ, zaś po Mszy św. o 7.00 Litania do NSPJ i Akt Zawierzenia. O 17.30 nab. majowe oraz Litania do NSPJ z Aktem Oddania. W I-sze piątki w naszym kościele nie ma Mszy św. o 6.30. W ten dzień podczas Mszy św. będzie zbierana składka na rzecz misji św. Po Mszy św. o 18.00 adoracja Krzyża. Przypominamy, że uczniowie kl. VII, w ramach formacji przed bierzmowaniem, są zobowiązani do przystąpienia do spowiedzi św. z ok. I-go piątku i przyjęcia Komunii św. wynagradzającej w ten dzień. Zapraszamy siódmoklasistów na Mszę św. o 18.00, po Eucharystii spotkanie w zakrystii.

Spowiedź św. odbywa się w naszym kościele podczas każdej Mszy św., dodatkowo w I-szy czw od 17.30, a w I-szy pt od 17.00. W pn, 1 maja i w pt, 5 maja, kancelaria nieczynna.

W I-szą sb Msza św. o Niepok. Sercu Maryi o 7.00 i naboż. I-sobotnie. O 8.00 udamy się z posługą sakramentalną do chorych. O 11.00 spowiedź św. przed I Komunią Św.

W przyszłą ndz, 7 maja o godz. 11.30, uroczystość I Komunii Św. – 47 dzieci przyjmie po raz pierwszy Pana Jezusa do swojego serca. Osoby niezwiązane z uroczystością prosimy o wybór innej godziny Mszy Świętej.

Dziękujemy indywidualnym ofiarodawcom za składane ofiary na potrzeby naszej parafii i kościoła, a dziś za ofiary na nasze tarnowskie seminarium. Za tydz. w ndz zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o 8.30.

Siostry Pasterki z Krynicy Zdroju zapraszają na rekolekcje dla kobiet pod hasłem: Cała piękna. Termin: 12-14.05.2023, wiek: 25+. Zgłoszenia przyjmuje s. Lucyna Gawłowicz (te. 516 723 285).

Miłosiernemu Bogu polećmy zmarłych w ostatnim czasie: + Jadwigę Fior, + Stanisława Machaja oraz powierzanych w wypominkach rocznych.

Dobry Jezu, a nasz Panie…  Modlitwa do św. Michała Archanioła.

Komentowanie jest wyłączone