Ogłoszenia parafialne – 5.06.2022 – Zesłanie Ducha Świętego

Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe – do NSPJ – codziennie o 17.30.

W pon święto NMP Matki Kościoła. Msze św. z homilią o 6.00, 7.00, 9.00 i 18.00. W tym dniu kancelaria nieczynna.

We wt wsp. bł. Zbigniewa Strzałkowskiego. W ten dzień o 17.30 cotyg. naboż. do bł. Romana Sitki, a po Mszy św. o 18.00 spotkanie członków Grupy bł. Romana w sali parafialnej.

W śr wsp. św. Jadwigi Królowej. Podczas Mszy św. o 18.00 składka na cele parafialnej Caritas, a po Mszy św. spotkanie Rycerstwa Niepokalanej.

W czw święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana – w ten dzień odbędzie się pielgrzymka kapłanów diec. tarnowskiej do Tuchowa. Prosimy o modlitwę, post, ofiarowanie Komunii św. i cierpienia w int. kapłanów oraz o nowe i święte powołania.
W czw, 9 czerwca, w naszym kościele o 17.30 rozpocznie się comiesięczne nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała. O 18.00 Msza św. z homilią, uwielbienie Pana Jezusa i błogosławieństwo lourdzkie. Jeśli to możliwe przyprowadźmy chorych, cierpiących i tych wszystkich, którzy sami nie mogą przybyć do świątyni. Udział w tym nabożeństwie ofiarujmy także za niepraktykujące osoby i rodziny.

W pt po Mszy św. o 18.00 spotkanie Arcybractwa SH NSPJ.

W sb wsp. św. Barnaby, Apostoła.

W przyszłą ndz przypada urocz. Trójcy Przenajświętszej i zakończenie okresu Komunii św. wielkanocnej. Zachęcamy do przystąpienia do spowiedzi i przyjmowania Komunii św. oraz cierpliwą zachętę wszystkich, którzy nie skorzystali dotąd z wielkich łask udzielanych od Boga poprzez spowiedź i Mszę św.
Za tydz w ndz składka na cele inwestycyjne w parafii. Trwają m. in. prace wykończeniowe w auli, która będzie nosiła imię bł. Romana Sitki.
W przyszłą ndz o 14.00 dzień skupienia dla narzeczonych.

18 czerwca, w sb, zapraszamy na pielgrzymkę na Jasną Górę i do Łagiewnik. Zapisy w kancelarii lub u ks. Janusza. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

W ramach przygotowania do bierzmowania uczniowie klas VII szkół podstawowych uczestniczą w nabożeństwach do Serca Bożego o 17.30.

Miłosiernemu Bogu polećmy zmarłego ostatnio + Leona Niedojadło oraz zmarłych powierzanych w wypominkach rocznych. Dobry Jezu, a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone