Ogłoszenia parafialne 5 Niedziela Zwykła 4 lutego A.D. 2024

W pn wsp. św. Agaty. Podczas Mszy św. o 7.00 i 18.00 błogosławieństwo wody, soli i chleba.

We wt wsp. św. Pawła Miki i Towarzyszy. O 17.30 naboż. do bł. Romana Sitki. Prosimy o składanie podziękowań i próśb przy ołtarzu naszego Patrona. W ten dzień po Mszy św. o 18.00 czcicieli bł. Romana i wszystkich chętnych zapraszamy na adorację – uwielbienie Pana Jezusa połączone z indywidualnym błogosławieństwem każdego uczestnika.

W śr o 17.30 Nowenna do MBNP.

W czw o 17.30 Koronką do Miłosierdzia Bożego rozpocznie się comiesięczne nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała. Również w ten dzień – w czwartek, 8 lutego – zapraszamy do naszego kościoła na obchody Światowego Dnia Chorego. Zapraszamy wszystkich zmagającymi się z różnymi chorobami, zarówno duchowymi, psychicznymi jak i fizycznymi na Mszę św. o 18.00 połączoną z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych. Prosimy, aby domownicy i opiekujący się chorymi pomogli swoim podopiecznym przybyć do naszej świątyni. Po Mszy św. adoracja – uwielbienie Pana Jezusa z naszym zespołem Fortes Fide, modlitwy o uzdrowienie duszy i ciała z błogosławieństwem lourdzkim.

W pt o 17.30 Koronka do Miłosierdzia Bożego.

W sb wsp. sw. Scholastyki.

Dziękujemy indywidualnym ofiarodawcom za składane ofiary na ogrzewanie naszej świątyni. Za tydzień w ndz składka na cele inwestycyjne w naszej parafii.

Za tydzień, w ndz, odbędzie się dzień skupienia dla narzeczonych. Rozpoczęcie Mszą św. i spowiedzią o 14.00, następnie spotkanie w domu katechetycznym. Za tydzień, w ndz, zapraszamy na charytatywny koncert do Skrzyszowa. Szczegóły na stronie internetowej parafii Skrzyszów.

Miłosiernemu Bogu polećmy zmarłych powierzanych w wypominkach rocznych oraz zmarłych w ostatnim czasie: + Marię Barbarę Niezabitowską, + Marię Marcisz, + Agnieszkę Świdrak i + Kazimierza Kotrę. Dobry Jezu, a nasz Panie.

Komentowanie jest wyłączone