Ogłoszenia parafialne – 6.11.2022 – XXXII Niedziela Zwykła

Dziś o 14.00 na cmentarzu na Rzędzinie modlitwa za zmarłych, prowadzona przez róże różańcowe.

W liturgii tygodnia: w śr święto poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, w czw wsp. św. Leona Wielkiego, w pt św. Marcina, w sb św. Jozafata. Wszystkich solenizantów bieżącego tygodnia zawierzamy Bożej Opatrzności i świętym patronom.  

Do 26 listopada, codziennie o 17.30, odprawiane są wypominki listopadowe.  Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Nowe wypominki roczne będą czytane od Adwentu. W zakrystii lub kancelarii można jeszcze składać karty wypominkowe – listopadowe i roczne. Bóg zapłać za ofiary składane z okazji wypominków.

Zapraszamy na adorację Pana Jezusa do Kaplicy Wieczystej Adoracji, od pn do sb, w godz. 7.30 – 17.30.

We wt o 17.30 naboż. do Bł. Romana Sitki, połączone z Koronką do Bożego Miłosierdzia i wypominkami. W ten dzień po Mszy św. o 18.00 w sali parafialnej spotkanie członków Grupy bł. Romana Sitki.

W śr Nowenna do MBNP, różaniec i wypominki. Podczas Mszy św. o 18.00 składka na cele Caritas parafialnej.

W czw o 17.30 Koronką do Bożego Miłosierdzia z wypominkami rozpocznie się nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała. Po Mszy św. uwielbienie z modlitwami o uwolnienie i uzdrowienie.

W pt o 17.30 Koronka do Mił. Bożego połączona z wyp. listopadowymi. W ten dzień przypada 104. rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości. Zachęcamy do szczególnej modlitwy w int. naszej Ojczyzny i o pokój na świecie, a zwłaszcza na Ukrainie.
O 19.00 zapraszamy wszystkich na wieczornicę patriotyczną przygotowaną przez grupę młodzieżową.
W ten dzień odbędzie się także obowiązkowe spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII. Rozpoczęcie różańcem za zmarłych o 17.30. 

Za tydzień w ndz będziemy przeżywać Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Z tej okazji odbędzie się zbiórka do puszek na Kościół w potrzebie. Również w ndz za tydzień odbędzie się comiesięczny dzień skupienia dla narzeczonych. Rozpoczęcie Mszą św. i sakramentem pokuty o 14.00.

Bóg zapłać za składane indywidualne ofiary na potrzeby kościoła. Za tydzień, w ndz, składka na cele inwestycyjne w parafii.

Kobiety z Ukrainy wyrabiają z wosku świece dla swoich rodaków na Ukrainie. Zachęcamy, aby niepotrzebne i niedopalone świece przynieść i zostawić obok koszów na nakrętki, które znajdują się w przedsionkach naszego kościoła. Prosimy nie zostawiać szklanych zniczy.

Miłosiernemu Bogu polećmy zmarłych powierzanych w wypominkach:.  Dobry Jezu, a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone