Ogłoszenia parafialne – 7.05.2023 – V Niedziela Wielkanocna

Dziś podczas Mszy Św. o 11.30 i 13.00 uroczystość I Komuni Św.
Dzieci pierwszokomunijne zapraszamy także w pon, śr i pt na Msze Św. o 18.00. 

Zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych, codziennie o 17.30.
Zapraszamy na adorację Najśw. Sakramentu do Kaplicy Wieczystej Adoracji w dni powszednie w godz. 7.30 – 17.30. W naszych modlitwach pamiętajmy o intencji powołań do służby Bożej, zwłaszcza z naszej parafii.

W pon urocz. św. Stanisława, Patrona naszej diecezji. W ten dzień swoje imieniny będzie obchodzić m. in. wice kościelny, Pan Stanisław Słowik, któremu życzymy bł. Bożego na każdy dzień i opieki św. Patrona.

We wt o 17.30 naboż. majowe oraz cotygodniowe naboż. do bł. Romana Sitki. Prosimy, aby prośby i podziękowania za łaski otrzymane przez wstawiennictwo naszego Patrona, składać do skrzynki przy jego ołtarzu; są one odczytywane podczas nabożeństwa.
We wt po Mszy św. o 18.00 zapraszamy członków Grupy bł. Romana na spotkanie do sali parafialnej.

W śr o 18.00 składka na Caritas parafialną.

W czw o 17.30 śpiewem Litanii Loretańskiej rozpoczniemy comiesięczne nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała. O 18.00 Msza św. z homilią, następnie adoracja i uwielbienie Chrystusa.

Dziękujemy indywidualnym ofiarodawcom za składane ofiary na potrzeby kościoła. Za tydzień, w ndz, składka na cele inwestycyjne w parafii.
Również za tydzień odbędzie się dzień skupienia dla narzeczonych. Rozpoczęcie Mszą św. i spowiedzią o 14.00, następnie spotkanie w domu katechetycznym.

Siostry Pasterki z Krynicy Zdroju zapraszają na rekolekcje dla kobiet pod hasłem: Cała piękna. Termin: 12-14.05.2023, wiek: 25+. Zgłoszenia przyjmuje s. Lucyna Gawłowicz (te. 516 723 285).

Miłosiernemu Bogu polećmy naszych bliskich zmarłych, zmarłego ostatnio + Tadeusza Kornasia oraz powierzanych w wypominkach rocznych w naszym kościele. Dobry Jezu, a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone