Ogłoszenia parafialne – 8.05.2022 – IV Niedziela Wielkanocna

Dziś dzień skupienia dla narzeczonych: rozpoczęcie Mszą Świętą o 14.00 (podczas Mszy Świętej możliwość spowiedzi), następnie spotkanie w domu katechetycznym w sali bł. Romana (I piętro).

W liturgii tygodnia: w pn urocz. św. Stanisława, w sb święto św. Macieja Apostoła.

Bóg zapłać za złożone dziś ofiary na cele inwestycyjne w parafii. Dziękujemy indywidualnym ofiarodawcom za składane ofiary na potrzeby kościoła. Za tydzień składka na WSD w Tarnowie.

Zapraszamy do udziału w naboż. majowych, codziennie o 17.30. Zapraszamy na adorację Najśw. Sakramentu do Kaplicy Wieczystej Adoracji w dni powszednie w godz. 7.30 – 17.30. W naszych modlitwach pamiętajmy o modlitwie w int. powołań do służby Bożej, zwłaszcza z naszej parafii.

We wt o 17.30 naboż. majowe oraz cotygodniowe naboż. do bł. Romana Sitki. Prosimy, aby prośby i podziękowania za łaski otrzymane przez wstawiennictwo naszego Patrona, składać do skrzynki przy jego ołtarzu; są one odczytywane podczas nabożeństwa.
We wt po Mszy św. o 18.00 zapraszamy na plebanię na spotkanie wszystkich członków Rady Parafialnej.

W śr o 18.00 składka na Caritas parafialną.

W czw o 17.30 śpiewem Litanii Loretańskiej rozpoczniemy nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała. O 18.00 Msza św. z homilią, następnie adoracja i uwielbienie Chrystusa.

Za tydzień, w ndz, usłyszymy słowo p. Leszka Jaworskiego nt. Rycerstwa Niepokalanej.

Miłosiernemu Bogu polećmy naszych bliskich zmarłych oraz powierzanych w wypominkach rocznych w naszym kościele. Dobry Jezu, a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone