OGŁOSZENIA PARAFIALNE I Niedziela Wielkiego Postu – 10.03.2019 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
I Niedziela Wielkiego Postu – 10.03.2019 r.

     Wszystkim, którzy wzięli udział w adoracji Nabożeństwa Czterdziestogodzinnego dziękujemy za te modlitwę wynagradzającą. Dziękujemy także z podjęcie adoracji ciągłej przez zgłoszenia na poszczególne godziny całego tygodnia. Dziś zapraszamy jeszcze na pierwsze w tym roku Gorzkie Żale o 1700.

     Od jutra do środy, dzieci szkół podstawowych i młodzież gimnazjalna rozpoczynają swoje rekolekcje szkolne. W tym samym czasie mają też inne parafie Tarnowa. Program jest podany dzieciom w szkołach i wywieszony w gablocie parafialnej.
Rekolekcje dla całej parafii będą od piątej niedzieli Wielkiego Postu – 7 kwietnia.

     W tym tygodniu kandydaci do bierzmowania z klas III-cich Gimnazjum i klas VIII Szkoły Podstawowej będą przeżywać Triduum przygotowujące do przyjęcia Sakramentu: będzie to wtorek, środa i czwartek o godz. 1800. Bierzmowanie w Piątek o godz. 1800.

     We wtorek przed Mszą wieczorną modlitwy za wstawiennictwem bł. Ks. Romana Sitki.

     Droga Krzyżowa w piątek: o godz. 800 rano; o 1600 – z rozważaniami dla dzieci; godz. 1715 ; godz. 2000 – prowadzona przez młodzież (zmiana ze względu na bierzmowanie)

     W przyszłą sobotę w Bazylice Katedralnej w Tarnowie odbędzie się wielkopostny dzień skupienia dla osób żyjących w związkach niesakramentalnych. Rozpoczęcie o godz. 15.00.

     W przyszłą niedzielę do puszek będzie można złożyć ofiary na Ogólnopolski Fundusz Misyjny – AD GENTES.

     Przed kościołem w przyszłą niedzielę wolontariusze Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną z Koła Tarnowskiego, będą kwestować na potrzebne środki do zakupu samochodu do przewozu osób niepełnosprawnych.

      Dyrektor Przedszkola Publicznego nr 1 z oddziałami integracyjnymi przy ul. Lwowskiej 38, informuje, że zapisy do przedszkola będą w dniach od 11 do 29 marca.
      Dyrektor Przedszkola Publicznego Nr 21 Tarnowie ul. Burtnicza 11 informuje, że zapisy dzieci na rok szkolny 2019/2020 odbywać się będą elektronicznie w dniach od 11 do 29 marca br. Szczegóły w przedszkolu.
      Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5 im. Tadeusza Kościuszki w Tarnowie, ogłasza zapisy do klasy pierwszej na rok szkolny 2019/2020, dzieci 7 lub 6 – letnich, zamieszkałych w obwodzie szkoły. Dyrekcja zaprasza również do zapisu dzieci zamieszkałych poza obwodem szkoły. Szczegółowe informacje w sekretariacie szkoły.

 

      Polećmy miłosiernemu Bogu wszystkich zmarłych powierzonych w wypominkach i zmarłego: + Józef Król. Dobry Jezu, a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone