OGŁOSZENIA PARAFIALNE II Niedziela Adwentu (9.12.2018 r.)

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 

II Niedziela Adwentu (9.12.2018 r.)

 

 

 

 

 

Bóg zapłać za ofiary składane na prowadzone w kościele prace. Dziś także ofiarami do puszek możemy wziąć udział w pomocy Kościołowi na Wschodzie – to akcja każdej drugiej niedzieli Adwentu.  

 

 

 

W liturgii tego tygodnia we wtorek przed Mszą wieczorną modlimy się za wstawiennictwem bł. Ks. Romana Sitko. We czwartek wspominamy św. Łucję i

 

modlimy się za ofiary stanu wojennego w Polsce. W piątek wspomnienie św. Jana od Krzyża.

 

Jutro nie będzie adoracji w ciągu dnia, ze względu na prace w kościele, które przeszkadzałyby w adoracji.

 

 

 

We wtorek po wieczornej Mszy świętej posiedzenie Parafialnego Zespołu Synodalnego – na spotkanie prosimy członków pierwszego zespołu.

 

 

 

W następną niedzielę rozpoczniemy Nowennę do Dzieciątka Jezus przed Bożym Narodzeniem. W dni powszednie Nowenna będzie po  Mszy o 600 i przed wieczornymi Roratami, w niedzielę po Mszy o 1130.

 

 

 

Spowiedź przed świętami w naszej parafii będzie w sobotę 22 grudnia, ponadto proszę brać pod uwagę, że spowiadamy cały rok w czasie nabożeństw.

 

 

 

Obok figury Św. Antoniego wystawiony będzie od środy kosz na produkty żywnościowe dla potrzebujących. W najbliższą środę składka na Mszy wieczornej na potrzeby parafialnej Caritas. Przed kościołem lub w zakrystii możemy nabyć opłatki i świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.

 

 

 

 

 

Prośmy miłosiernego Boga za zmarłych powierzonych w wypominkach i zmarłych ostatnio + Genowefa Zdanowicz, Barbara Habel, Jerzy Szaran, Janusz Skorupa.     Dobry Jezu, a nasz Panie…

 

Komentowanie jest wyłączone