OGŁOSZENIA PARAFIALNE II Niedziela Wielkiego Postu – 17.03.2019 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
II Niedziela Wielkiego Postu – 17.03.2019 r.

Zapraszamy jeszcze dzisiaj na Gorzkie Żale o 17.00 i zachęcamy do uczestnictwa w Drodze Krzyżowej w piątek: godz. 8.00 – rano – z rozważaniami dla wszystkich; godz. 16.00 – dla dzieci; godz. 17.15 – dla dorosłych; a po Mszy wieczornej Droga Krzyżowa prowadzona przez młodzież .
W liturgii tygodnia, we wtorek Uroczystość Świętego Józefa, Oblubieńca NMP. W tym dniu odpust w Pogórskiej Woli – suma odpustowa w nowym kościele o godz. 11.00.

Bóg zapłać za ofiary z ostatniej niedzieli na nowe ogrzewanie i posadzkę.

Bóg zapłać za ofiary składane do puszek na Ogólnopolski Fundusz Misyjny – AD GENTES. Przed kościołem wolontariusze Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną z Koła Tarnowskiego, kwestują na potrzebne środki do zakupu samochodu do przewozu osób niepełnosprawnych.

Ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego można składać do skarbony przy ołtarzu Matki Bożej.

Rozpoczyna się „Wielkanocne Dzieło Caritas” – baranki i paschaliki, za które minimalna ofiara wynosi 5 zł., można zabrać po Mszy św. przed kościołem lub w zakrystii.

We środę o 17.00 Stowarzyszenie Rycerstwa Niepokalanej zaprasza Członków na adorację Najśw. Sakramentu a po Mszy wieczornej spotkanie w budynku katechetycznym. Adoracja Arcybractwa Straży Honorowej Najśw. Serca Pana Jezusa We czwartek o 17.00 i po Mszy wieczornej spotkanie w budynku katechetycznym.

Na Mszę o 18.00 we środę zapraszamy młodzież, która przyjęła sakrament bierzmowania wraz z rodzicami na wspólne dziękczynienie za sakrament i wręczenie pamiątkowych dyplomów.

Dyrekcja Przedszkola Publicznego nr 12 informuje, ze trwają zapisy do przedszkola dla dzieci w wieku od 3 – 6 lat.

Katolicka Szkoła Podstawowa w Tarnowie ogłasza zapisy na rok szkolny 2019/20. Zapisy w sekretariacie szkoły na ul. Warzywnej 3 w godz. 8.00 – 15.00. Szczegóły na plakacie i stronie internetowej szkoły.

Polećmy miłosiernemu Bogu wszystkich zmarłych powierzonych w wypominkach i zmarłego w ostatnim czasie: Marian Cieślak: Dobry Jezu, a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone