OGŁOSZENIA PARAFIALNE III Niedziela Adwentu (16.12.2018 r.)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
III Niedziela Adwentu (16.12.2018 r.)

Bóg zapłać za ofiary złożone w ostatnią niedzielę na prace. Bóg zapłać także za ofiary indywidualne. Koszty tegorocznych prac będą podane kiedy będzie możliwe podsumowanie.

W tym tygodniu zapraszamy dzieci przygotowujące się do pierwszej Komunii wraz z rodzicami na spotkanie we wtorek na godzinę 1800, a kandydatów do bierzmowania z klas VIII Szkoły Podstawowej i klas III-cich Gimnazjum na spotkanie liturgiczno-formacyjne we środę na godz. 1800. Po Roratach spotkanie informacyjne związane min. z terminem bierzmowania.

     Członkowie Rycerstwa Niepokalanej gromadzą się na Adoracji we środę o godz, 1700 i po Mszy spotkanie w budynku katechetycznym, natomiast Straż Honorowa Najśw. Serca Pana Jezusa Adoruje Pana Jezusa we czwartek o godz. 1700, a po Mszy spotkanie.

W najbliższą sobotę w naszym kościele spowiedź przed Świętami Bożego Narodzenia. Spowiedź rozpocznie się o godz. 8.30 i zakończy o godz. 18.00. Przerwy w spowiedzi: od godz. 10.00 – 10.30; 12.00 – 14.30; 16.00 – 16.30. Bardzo prosimy o skorzystanie w tym dniu z Sakramentu Pokuty. W tym dniu będzie spowiadało ok. 30 kapłanów, dlatego nie odkładajmy spowiedzi na niedzielę bo wtedy nie ma możliwości ze względu na odprawiane Msze. Tym bardziej proszę nie czekać na Wigilię – wigilie spędzamy już w gronie rodzinnym.
Nowenna do Dzieciątka Jezus dziś i za tydzień po Mszy o 11.30, a w tygodniu po Mszy o 600 i przed Mszą wieczorną.

       Chorych, których mamy jeszcze odwiedzić przed świętami prosimy zgłosić do poniedziałku osobiście lub telefonicznie w Kancelarii. Nie będzie jednego dnia odwiedzin ze względu na spowiedzi w Dekanacie. Przy zgłaszaniu będzie od razu informacja kiedy kapłan przybędzie.

      Kancelaria w tym tygodniu będzie czynna do piątku – wszystkie zaświadczenia potrzebne chrzestnym prosimy pobrać w tym tygodniu – szukanie kancelarii w święta jest nieporozumieniem.

      Obok figury Św. Antoniego wystawiony jest kosz na produkty żywnościowe dla potrzebujących. Paczki świąteczne dla potrzebujących będą wydawane we środę od 1430 – 1800 w punkcie Caritasu. Do odbioru paczki potrzebny jest dowód osobisty.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Dziś także można jeszcze nabyć pobłogosławione opłatki i świece wigilijne.

Polećmy miłosiernemu Bogu wszystkich zmarłych powierzonych w wypominkach i zmarłą w ostatnim czasie + Halina Rząca, Zofia Pasieńska: Dobry Jezu, a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone