OGŁOSZENIA PARAFIALNE III Niedziela Zwykła – 27.01.2019 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
III Niedziela Zwykła – 27.01.2019 r.

 

      W liturgii tego tygodnia jutro św. Tomasza z Akwinu – kapłana, we wtorek rocznica poświecenia Bazyliki Katedralnej w Tarnowie, we czwartek św. Jana Bosko, w piątek rozpoczyna się miesiąc luty, który jest miesiącem modlitwy za konających.

     W sobotę Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Msze Święte będą sprawowane o godz. 630, 830, 1000 oraz 1600, 1800. Nie ma Mszy o 2000, a Msza o 1800 jest już Mszą z porządku niedzielnego. Podczas każdej Mszy Świętej poświęcenie gromnic. Jest to także Światowy Dzień Życia Konsekrowanego i ofiary z tacy przeznaczone są na klasztory klauzurowe.
Na godz. 1700 w sobotę zapraszamy na Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi z modlitwą różańcową.

      We czwartek o godz. 1800 nabożeństwo z modlitwami o uzdrowienie duszy i ciała.

     W I piątek lutego Msze wotywne o Sercu Pana Jezusa o 700 i 1800 , Po Mszy wieczornej adoracja krzyża. Spowiedź w piątek od 1600.
Do chorych udamy się w najbliższą sobotę od godz. 1100.

      We wtorek po wieczornej Mszy świętej odbędzie się posiedzenie Parafialnego Zespołu Synodalnego – na spotkanie prosimy członków drugiego zespołu. Materiały do odebrania w zakrystii, przesłane pocztą i na stronie internetowej w zakładce Synod.

      W tym tygodniu kancelaria parafialna będzie nieczynna we czwartek popołudniu, a w piątek cały dzień ponieważ jest to pierwszy piątek miesiąca.

     W przyszła niedzielę zmiana tajemnic różnicowych na Mszy o 830.

Porządek kolędy dzisiaj wg. zapowiedzianego planu, w ciągu tygodnia, wg następującej kolejności:
verte

 

     Polećmy miłosiernemu Bogu wszystkich zmarłych powierzonych w wypominkach i zmarłych w ostatnim czasie: + Jakub Sękowski, Tadeusz Zalewski, Danuta Kajpust, Andrzej Wrona: Dobry Jezu, a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone