OGŁOSZENIA PARAFIALNE IV Niedziela Adwentu (23.12.2018 r.)

     Po zakończeniu adwentowego oczekiwania jutro Wigilia Bożego Narodzenia. Ostatnie Roraty wraz z Nowenną do Dzieciątka Jezus o godz. 6.00. Po południu Mszy w Wigilię nie będzie.
     Wigilijnemu wieczorowi w waszych domach nadajcie chrześcijańską oprawę. Nie zaniedbajmy odczytania z Ewangelii wg św. Łukasza opisu Narodzenia Pana Jezusa, wspólnej modlitwy, łamania się opłatkiem i śpiewu kolęd.
      Na Pasterkę o godz. 24.00 zapraszamy wszystkie Rodziny wraz z przybyłymi na Święta Gośćmi. Ofiary na tacę z Pasterki przeznaczone są na Fundusz Obrony Życia a w szczególności na utrzymanie Domu Samotnych Matek w Tarnowie.

      W Boże Narodzenie i w św. Szczepana Msze w porządku niedzielnym.

      Kancelaria w tym tygodniu czynna tylko w piątek. W święta w rzeczywiście ważnych sprawach prosimy o kontakt po Mszach Św. w zakrystii.

      Porządek kolędy jest wydrukowany w Głosie Serca i na stronie internetowej. W ogłoszeniach będzie podany w św. Szczepana.

      Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest świąteczny numer Głosu Serca – z planowanym programem kolędy – cena 5 zł. Polecamy także świąteczne wydanie Gościa Niedzielnego, Niedzieli i Miłujcie się.

      Polećmy miłosiernemu Bogu wszystkich zmarłych powierzonych w wypominkach i zmarłych z naszych rodzin: Teresa Woźniak, Władysława Pękala, Mateusz Furmański, Bogdan Sitko – Dobry Jezu, a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone