OGŁOSZENIA PARAFIALNE IV Niedziela Wielkiego Postu – 22.03.2020 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

IV Niedziela Wielkiego Postu – 22.03.2020 r.

Trwajmy w wielkopostnym rozważaniu zbawczej męki Pana Jezusa poprzez nabożeństwa pasyjne transmitowane przez różne stacje telewizyjne, radiowe i internetowe. Podobnie jeśli chodzi o Mszę świętą i rekolekcje wielkopostne.

Przypominamy, ze w związku z epidemią, w naszym kościele obowiązuje następujący porządek:

Adoracja Najświętszego Sakramentu w naszym kościele dni powszednie od 700-1730

W dni powszednie dodatkowa możliwość spowiedzi od 800-1000 i wieczorem od 1700-1800.

Komunia święta dla tych, którzy nie mogą wejść na Mszę świętą godz. 800, 900 i 1000. Po południu Obrzęd Komunii poza Mszą święta o godz. 1730

Ponieważ w kościele nie może być równocześnie więcej niż 50 osób, tak w czasie adoracji jak i w czasie Mszy świętej, dlatego pierwszeństwo wejścia na Msze mają Ci, którzy maja zamówioną intencję.

Począwszy od tego tygodnia aż do odwołania kancelaria parafialna będzie nieczynna. W sprawach związanych z pogrzebem prosimy dzwonić domofonem do dyżurnego lub wcześniej umówić się telefonicznie. Wszystkie inne sprawy mogą poczekać do zakończenia epidemii.

We środę przeżywamy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – wszystkich, którzy w tym czasie podejmowali lub odnawiali Duchową Adopcje Dziecka Poczętego prosimy aby uczynili to indywidualnie w domu lub na osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu.

Ze zrozumiałych względów nie będzie w tym roku rekolekcji wielkopostnych w naszym kościele.

Polećmy miłosiernemu Bogu wszystkich zmarłych powierzonych w wypominkach i zmarłych w ostatnim czasie: Kazimiera Natkaniec, Janusz Cichoń, Irena Warchałowska, Andrzej Winiarski, Edward Starzyk, Barbara Drwal, Czesław Skrzęta, Andrzej Wieczorek, , ,.  Dobry Jezu, a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone