OGŁOSZENIA PARAFIALNE – IV Niedziela Zwykła – 28.01.2018 r.

Dziś gdy zakończył się czas wizyty duszpasterskiej w naszej parafii dziękujemy wszystkim, którzy życzliwie otworzyli drzwi swoich domów na wspólna modlitwę, dziękujemy także za składane przy tej okazji ofiary. Każdy kapłan odprawia Mszę św. za te rodziny z którymi się modlił w czasie kolędy.

W tym tygodniu w piątek Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Msze Święte będą sprawowane o godz. 5.30, 7.00, 8.30, 10.00 oraz 16.00, 18.00. Nie ma Mszy o 20.00. Podczas każdej Mszy Świętej poświęcenie gromnic. Jest to także Światowy Dzień Życia Konsekrowanego i ofiary z tacy przeznaczone są na klasztory klauzurowe. Kancelaria parafialna w piątek nieczynna.

Ponadto w tygodniu w liturgii: we środę św. Jana Bosko – kapłana, w sobotę św. Błażeja – błogosławieństwo gardła w tym dniu po Mszy św. o 7.00.

W I czwartek lutego o godz. 17.30 adoracja z modlitwą o powołania prowadzona przez Siostry. Po Mszy św. wieczornej Godzina Święta, potem adoracja prywatna do Mszy o 22.00. Spowiedź w czwartek od godziny 17.00, w piątek podczas Mszy.
W sobotę Msze o Niepokalanym Sercu Maryi o godz. 7.00 i 18.00. Adoracja wynagradzająca z Nabożeństwem Różańcowym o godz. 17.00, potem Msza św. wynagradzająca.

Do chorych udamy się w sobotę od godz. 8.00.
W przyszła niedzielę zmiana tajemnic różnicowych na Mszy o 11.30.

We wtorek po Mszy wieczornej zapraszamy na koncert chóru i orkiestry Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia w Tarnowie. W związku z tym koncertem próba chóru parafialnego odbędzie się w poniedziałek a nie we wtorek.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr. 5 im Tadeusza Kościuszki na ul. Skowronków 8 ogłasza zapisy do klasy pierwszej na rok 2018/2019 dla dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły. Zapisy i bliższe informacje w sekretariacie szkoły od 29 stycznia do 2 marca w godzinach od 8.00 – 16.00.

Wójt Gminy Skrzyszów zaprasza na coroczny Koncert charytatywny, który odbędzie się 4.02. o godz. 18.00 w hali sportowej w Skrzyszowie. Bilety w cenie 30 zł są do nabycia min. we wszystkich szkołach na terenie Gminy Skrzyszów. W koncercie min. występ Andrzeja Piasecznego.

Polećmy miłosiernemu Bogu wszystkich zmarłych powierzonych w wypominkach i zmarłych w ostatnim czasie: + Władysław Remiszewski, Stanisława Dziurawiec, Michalina Linka, Ludwik Kubek, Edward Ćwiokowski, Ryszard Swietochowski, Józef Kozik, Władysława Zielińska i Teresa Zaucha: Dobry Jezu, a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone