OGŁOSZENIA PARAFIALNE IV Niedziela Zwykła – 3.02.2019 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
IV Niedziela Zwykła – 3.02.2019 r.

     Zakończył się czas wizyty duszpasterskiej w naszej parafii. Dziękujemy wszystkim, którzy życzliwie otworzyli drzwi swoich domów na wspólna modlitwę, dziękujemy także za składane przy tej okazji ofiary. Każdy kapłan odprawia Mszę św. za te rodziny z którymi się modlił w czasie kolędy.

     Bóg zapłać za ofiary indywidualne złożone w ostatnim czasie na prace w kościele. Następna niedziela jest drugą niedzielą miesiąca – składka na nowe ogrzewanie i posadzkę kościoła.

      W liturgii tygodnia: we wtorek wspomnienie św. Agaty, w środę św. Pawła Miki i towarzyszy – męczenników.
      W środę Nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy o 17.30, na Mszy wieczornej w środę składka na potrzeby misji.
     W pierwszy czwartek o godz. 17.30 modlitwy o powołania, a po Mszy wieczornej Godzina Święta, którą zakończymy błogosławieństwem – nie ma Mszy o 22.00 ponieważ pierwszy jesteśmy już po pierwszym piątku.
     W piątek po 17.30 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

     We środę na godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii. W czasie tego nabożeństwa poświęcenie medalików i świec.

     Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 5 ogłasza zapisy do klasy pierwszej na nowy rok szkolny dla dzieci z obwodu szkolnego. Zgłoszeń dokonuje się w sekretariacie szkoły w godzinach od 8.00 – 16.00 w dniach od 4 – 22 lutego. Dzień otwarty szkoły odbędzie się 12 lutego o godz. 16.00.

     Zapraszamy do udziału w pielgrzymce do Porąbki Uszewskiej do Sanktuarium Matki Bożej z Lourdes z okazji rocznicy Objawień i Światowego Dnia Chorych, Wyjazd w poniedziałek 11 lutego o godz. 14.30 z ul. Granicznej. Szczegóły w Gablocie Rycerstwa Niepokalanej.

     Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej.

     Polećmy miłosiernemu Bogu wszystkich zmarłych powierzonych w wypominkach i zmarłych w ostatnim czasie: + Jacek Klimek, Paweł Gałuszka, Józef Pustelnik, Janina Kasperek: Dobry Jezu, a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone