OGŁOSZENIA PARAFIALNE NIEDZIELA –21.06.2019 r. – ODPUST PARAFIALNY

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NIEDZIELA –21.06.2019 r. – ODPUST PARAFIALNY

W patronalną Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa dziękujemy Bogu za wszystkie łaski płynące z Bożego Serca. O godz. 1130 zostanie odprawiona Uroczysta Suma Odpustowa pod przewodnictwem Ks. Dr Roberta Głuchowskiego – profesora naszego Seminarium Duchownego.

 Dziś także nabożeństwo czerwcowe o godz. 1730 – podobnie w całym tygodniu.

Wczoraj część dzieci przystąpiła do I Komunii Świętej – od poniedziałku do środy będą przeżywać swoje Triduum dziękczynne za I Komunię Świętą.

Ponadto w tym tygodniu :  we środę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

We wtorek po wieczornej Mszy świętej spotkanie Rady Parafialnej – spotkanie odbędzie się w kościele.

W tym tygodniu dzieci i młodzież rozpoczynają wakacje. Msza na zakończenie roku szkolnego w piątek o godz. 800. Zapraszamy wszystkie dzieci, młodzież, grono pedagogiczne, katechetów i rodziców naszej parafii by podziękować Bogu za miniony rok i prosić o błogosławieństwo na czas wakacji.

Tarnowska Kana zaprasza dzieci i młodzież w wieku 6-17 lat na WAKACJE Z KANĄ . Zapisy można dokonywać w KANIE oraz przez strone internetową kana.pl.

Zachęcamy do nabycia czasopism katolickich” oprócz Gościa Niedzielnego i Niedzieli jest także kolejny numer miesięcznika Miłujcie się.

  Miłosiernemu Bogu polećmy wszystkich zmarłych powierzonych w wypominkach i zmarłych w ostatnim czasie: + Romana Jagi, Andrzej Świądro: Dobry Jezu, a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone