Ogłoszenia parafialne Niedziela Trójcy Przenajświętszej, 26 maja A.D. 2024

Zapraszamy na nabożeństwa majowe o 17.30. W pt ostatnie naboż. majowe w tym roku, od sb zapraszamy codziennie o 17.30 na naboż. do NSPJ.

Jutro, w pn, 27 maja, nasz Ks. Proboszcz Bogusław będzie obchodził 40. rocznicę święceń kapłańskich. Życzymy Ks. Prałatowi darów Ducha Świętego, zdrowia, opieki MB i życzliwości parafian. Niech bł. Roman Sitko wymadla u Boga wszelkie łaski potrzebne w przewodniczeniu naszej wspólnoty parafialnej. Z tej racji Msza Św. w int. Ks. Proboszcza Jubilata będzie odprawiona jutro, w pn, o 18.00. Serdecznie zapraszamy członków grup i stowarzyszeń oraz wszystkich parafian do wspólnej modlitwy.

We wt o 17.30 kolejny dzień Nowenny przed 25 r-cą beatyfikacji bł. Romana Sitki, który będziemy przeżywać pod hasłem: Apostoł dobrego przykładu. Prośby i podziękowania prosimy wrzucać do skrzynki przy ołtarzu naszego Patrona.

W śr wsp. św. Urszuli Ledóchowskiej.

W czw  urocz. Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Jest to święto obowiązkowe. Msze św. w naszym kościele o 6.30, 8.30, 10.00, 11.30, nie będzie Mszy św. o 14.00. Zgodnie z decyzją Ks. Bpa Ordynariusza, po Mszy św. o 16.00 wyruszy procesja eucharystyczna. Wieczorem Msze św. – po procesji o 18.00 i o 20.00. Procesja eucharystyczna po Mszy św. o 16.00 wyruszy tradycyjną trasą ulicami naszej parafii, czyli: Lwowską, Skowronków, Boczną i Graniczną. Prosimy członków grup naszej parafii o przygotowanie pięknych dekoracji kwiatowych dla 4 ołtarzy wg porządku: ołtarz I – Rycerstwo Niepokalanej i Arcybractwo NSPJ, II – Róże Różańcowe, III – Odnowa w Duchu Świętym i Grupa bł. Romana, IV – Grupa Młodzieżowa i Lektorzy. Każda z grup we własnym zakresie przygotowuje: 1) obrus, 2) flakony i 3) kwiaty. Prosimy młodzież o ustawienie ołtarzy w wyznaczonych miejscach, zapraszamy wszystkich do zaangażowanie się w niesienie sztandarów, feretronów i baldachimu. Zapraszamy wszystkich na procesję podczas oktawy Bożego Ciała, od pt do czw, o 17.30, połączone z naboż. majowym i do Bożego Serca.

W pt święto nawiedzenia NMP.

W I sb, we wsp. św. Justyna, naboż. I-sobotnie po Mszy św. o 7.00. Od 8.00 udamy się z posługą sakramentalną do chorych.

Za tydz., w ndz, po Mszy św. o 8.00 zmiana tajemnic różańcowych. O 10.00 Msza św. w int. dzieci przeżywających 1. r-cę Komunii Św.

Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za składane ofiary na potrzeby kościoła i parafii.

Przypominamy, iż nowy parking jest objęty monitoringiem. W soboty, niedziele oraz w święta kościelne obowiązuje bezwzględny zakaz parkowania. W te dni parking jest dostępny tylko dla uczestników nabożeństw. Prosimy o dostosowanie się do naszej prośby.

Miłosiernemu Bogu polećmy zmarłych ostatnio + Romana Muchę, + Małgorzatę Szymaszek, + Annę Schmidt, + Marię Wolską, ++ biskupów, kapłanów, braci i siostry zakonne oraz zmarłych powierzanych w wypominkach rocznych w naszej świątyni. Dobry Jezu, a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone