OGŁOSZENIA PARAFIALNE V Niedziela Wielkiego Postu – 7.04.2019 r.

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
V Niedziela Wielkiego Postu – 7.04.2019 r.

      Rozpoczęliśmy nasze parafialne rekolekcje, które trwać będą do środy. Dziś nauki w czasie Mszy z porządku niedzielnego. W poniedziałek, wtorek i środę o 800; 1000, 1800 i 2000. Stanowa nauka dla mężczyzn w poniedziałek po Mszy o 1800, dla kobiet we wtorek po Mszy o 1800, dla młodzieży we środę po Mszy o 1800. Skorzystajmy z tych rekolekcji dla naszego własnego dobra.

     Spowiedź przed Wielkanocą będzie w naszej parafii, jak co roku w Wielką Środę, natomiast w najbliższą środę będzie spowiedź od 1430 – 1800 – spowiadać będą tylko kapłani z parafii, dlatego kancelaria po południu w środę będzie nieczynna.
Droga Krzyżowa w piątek: o godz. 800 i godz. 1715 z rozważaniami dla dorosłych, o godz. 1600 – dla dzieci. Po Mszy wieczornej prowadzi młodzież.

     We wtorek o 1730 nowenna za wstawiennictwem bł. Ks. Romana Sitki, w środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

     W przyszłą niedzielę obchodzimy Niedzielę Palmową – rozpoczniemy Wielki Tydzień Męki Pańskiej. Poświęcenie palm na wszystkich Mszach św. Uroczysta procesja z palmami podczas Mszy św. o 1130. Prosimy o liczny udział w tej procesji, a zwłaszcza dzieci oraz ich rodziców. Składka z tej niedzieli, jak co roku przeznaczona będzie na Wyższe Seminarium Duchowne jako jałmużna postna.
Bóg zapłać za ofiary indywidualne z ostatniego miesiąca na nowe ogrzewanie i posadzkę.

      Przy figurze Św. Antoniego jest kosz na produkty żywnościowe dla ubogich rodzin i skarbonka na wsparcie finansowe – paczki świąteczne będą w Wielką Środę. Ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego można składać do skarbony przy ołtarzy Matki Bożej.

 

     Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej – dziś do Gościa Niedzielnego dołączony film o św. Ignacym Loyoli. Parafialny Głos Serca będzie w przyszłą niedzielę.

     Polećmy miłosiernemu Bogu wszystkich zmarłych powierzonych w wypominkach i zmarłą w ostatnim czasie: + Zofia Kiwior: Dobry Jezu, a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone