OGŁOSZENIA PARAFIALNE V Niedziela Zwykła – 10.02.2019 r.

 Bóg zapłać za ofiary składane dziś na nowe ogrzewanie i posadzkę kościoła.  W przyszłą niedzielę składka przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Tarnowie.

Jutro we wspomnienie Matki Bożej z Lourdes przeżywamy Światowy Dniem Chorych – wieczorna Msza Święta połączona będzie z udzieleniem sakramentu Namaszczenia Chorych dla poważniej chorych i w podeszłym wieku. Prosimy o umożliwienie przybycia wszystkim chorym z rodziny czy sąsiedztwa na tę Mszę św.

Najbliższy wtorek jest drugim wtorkiem miesiąca – o 1730 Nowenna za wstawiennictwem Bł. Ks. Romana Sitko. We środę Nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy o 1730. Składka na wieczornej Mszy we środę na Caritas.

Uczniów klas III Gimnazjum i VIII klas Szkoły Podstawowej zapraszamy we czwartek 14 lutego na spotkanie formacyjne w ramach przygotowania do s. bierzmowania. O godz. 1800 Msza święta, a po niej spotkanie informacyjne. W miarę możliwości zapraszamy także rodziców.

 W parafii katedralnej rozpoczynają się katechezy neokatechumenalne dla młodzieży i dorosłych. Rozpoczęcie 18 lutego. Katechezy będą się odbywały w poniedziałki i środy o 1845.

 Polećmy miłosiernemu Bogu wszystkich zmarłych powierzonych w wypominkach i zmarłych w ostatnim czasie: + Ewa Świder, Gustaw Tokarski, Roman Świądro, Elżbieta Leśniak: Dobry Jezu, a nasz Panie…

 

Komentowanie jest wyłączone