OGŁOSZENIA PARAFIALNE V Niedziela Zwykła – 9.02.2020 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

V Niedziela Zwykła – 9.02.2020 r.

Bóg zapłać za ofiary składane dziś na koszty tegorocznego ogrzewania naszej świątyni.  W przyszłą niedzielę składka przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Tarnowie.

We wtorek w dniu wspomnienia Matki Bożej z Lourdes przeżywamy Światowy Dzień Chorych – wieczorna Msza Święta połączona będziez udzieleniem sakramentu Namaszczenia Chorych dla poważniej chorych i w zawansowanym wieku. Prosimy o umożliwienie przybycia wszystkim chorym z rodziny czy sąsiedztwa na tę Mszę św. Przed Mszą także możliwość spowiedzi dla chorych.

Najbliższy wtorek jest też drugim wtorkiem miesiąca – po 1730 Nowenna za wstawiennictwem Bl. Ks. Romana Sitko. We środę Nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy o 1730. Składka na wieczornej Mszy we środę na Caritas.

W piątek przed Mszą wieczorną nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

Zapraszamy do udziału w pielgrzymce do Porąbki Uszewskiej do Sanktuarium Matki Bożej z Lourdes z okazji rocznicy Objawień i Światowego Dnia Chorych, Wyjazd we wtorek 11 lutego o godz. 1430. Szczegóły w Gablocie Rycerstwa Niepokalanej.

Grupa Odnowy w Duchu Świętym zaprasza na pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę i do Łagiewnik. Wyjazd 15 lutego o 100 w nocy, powrót w sobotę ok. godz. 1800. Zapisy we wtorek na spotkaniu Grupy i w kancelarii.

Rada Miejska wTarnowie informuje, że 29 marca odbędą się wybory do Rad Osiedlowych w związku z tym do 27 lutego można zgłaszać kandydatów na członków rad osiedli.

Polećmy miłosiernemu Bogu wszystkich zmarłych powierzonych w wypominkach i zmarłych w ostatnim czasie: + Barbarna Bełch, Alojza Kubacka, Agnieszka Cichoń : Dobry Jezu, a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone