OGŁOSZENIA PARAFIALNE – VI Niedziela Zwykła – 12.02.2017 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

VI Niedziela Zwykła – 12.02.2017 r.

Bóg zapłać za ofiary składane dziś na cele inwestycyjne parafii – przeznaczymy je na zakup drugiej partii węgla, ponieważ ten z jesieni już się kończy.

W przyszłą niedzielę składka przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Tarnowie.

W ciągu tygodnia zachęcamy do prywatnej adoracji Najświętszego Sakramentu, do udziału w Mszach świętych rano lub wieczorem i w Nowennie do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę oraz w Nabożeństwie do Miłosierdzia Bożego w piątek po 1730.

Najbliższy wtorek jest drugim wtorkiem miesiąca – o 1730 Nowenna za wstawiennictwem Bl. Ks. Romana Sitko.

Dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej zapraszamy wraz z rodzicami na Mszę świętą i spotkanie we wtorek 14 lutego godz. 1800.

Kandydatów do bierzmowania z klas I Gimnazjum zapraszamy w najbliższy czwartek 16 lutego na kolejne spotkanie przygotowujące do Sakramentu Bierzmowania. O godz. 1800 Msza święta, a po niej spotkanie informacyjne. W miarę możliwości zapraszamy również rodziców.

 

Spotkanie Rycerstwa Niepokalanej i Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa we czwartek po Mszy wieczornej. Wcześniej o 1630 adoracja Najświętszego Sakramentu w związku z setną rocznicą powstania Rycerstwa Niepokalanej.

Polećmy miłosiernemu Bogu wszystkich zmarłych powierzonych w wypominkach i zmarłych w ostatnim czasie: + Władysław Warta, Teresa Mastalerz, Franciszek Zieliński, Helena Truchan: Dobry Jezu, a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone