OGŁOSZENIA PARAFIALNE VI Niedziela Zwykła – 16.02.2020 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

VI Niedziela Zwykła – 16.02.2020 r.

Dziękujemy za ofiary z ostatniej niedzieli na pokrycie kosztów tegorocznego ogrzewania. Bóg zapłać również za ofiary składane dziś na Seminarium Duchowne.

W tym tygodniu :

Członków Rycerstwa Niepokalanej zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu i Różaniec we środę o godz. 1700, we czwartek natomiast o godz. 1700 Arcybractwo Straży Honorowej N.S.P.J. Po Mszy spotkania w budynku katechetycznym.

We wtorek 18 lutego o godz. 1800 kolejne spotkanie liturgiczne dla Dzieci przygotowujących się do Komunii świętej. Po Mszy błogosławieństwo medalików i świec – prosimy aby nie zapomnieć ich zabrać.

We czwartek 20 lutego o godz. 1800 spotkanie kandydatów do bierzmowania z VIII klas Szkoły Podstawowej. Ponieważ będą podawane ważne sprawy organizacyjne prosimy o przybycie z rodzicami. Bierzmowanie będzie 20 marca na Mszy o 1800.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 5 ogłasza zapisy do klasy pierwszej na nowy rok szkolny dla dzieci z obwodu szkolnego. Zgłoszeń dokonuje się w sekretariacie szkoły w godzinach od 800 – 1500 do 28 lutego. Informacja o Dniach Otwartych na stronie internetowej szkoły.  

W naszej świątyni – wprawdzie sporadycznie, ale jednak – miewają miejsce zachowania, które trzeba nazywać profanacją Najświętszego Sakramentu, a także kradzieże ze skarbonek. W ostatnim tygodniu było też kolejne włamanie do budynku plebani. Dlatego konieczne jest zainstalowanie na terenie parafii i w świątyni monitoringu. Wydaje się, że jak na dzisiaj nie ma innego sposobu zwiększenia bezpieczeństwa. Policja zawsze pyta o monitoring. W najbliższym czasie monitoring zostanie założony, a informujemy o tym już dzisiaj aby były wiadome przyczyny.   

Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej..

Polećmy miłosiernemu Bogu wszystkich zmarłych powierzonych w wypominkach i zmarłych w ostatnim tygodniu: Krystyna Fugiel, Wiesława Szymczyk: Dobry Jezu, a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone